Formularze Ofertowe

Na Dach - SprawdŸ i uzupełnij formularz ofertowy aby otrzymać wycene...

SprawdŸ formularz

Na Elewacje - SprawdŸ i uzupełnij formularz ofertowy aby otrzymać wycene...

SprawdŸ formularz

Na Beton - SprawdŸ i uzupełnij formularz ofertowy aby otrzymać wycene...

SprawdŸ formularz

Na Metal - SprawdŸ i uzupełnij formularz ofertowy aby otrzymać wycene...

SprawdŸ formularz

Na Ceramike - SprawdŸ i uzupełnij formularz ofertowy aby otrzymać wycene...

SprawdŸ formularz

Na kostkę - SprawdŸ i uzupełnij formularz ofertowy aby otrzymać wycene...

SprawdŸ formularz

Farby. Grunty. Impregnaty.

Wejdź z Nami w świat barw!

Dach

COFNĄĆ CZAS!

Dach jest metaforą bezpieczeństwa dla nas i naszych bliskich dlatego warto dbać o jego wygląd i kondycje, stosując jakościowe farby. Decydując się na malowanie swojego dachu wybierzmy produkty o najdłuższej trwałości, te które dadzą nam najlepszy efekt estetyczny i zadbają o odpowiednie jego zabezpieczanie.
Farby BEKERFARB chronią dach przed degradującymi czynnikami atmosferycznymi takimi jak: mróz, deszcz, wiatr, grad, burze, oraz promieniowanie UV. Produkowane przez nas specjalistyczne produkty opracowane zostały pod katem najczęstszych dolegliwości pokryć dachowych. Farby do dachu skomponowane zostały tak by przy maksymalnym zabezpieczeniu podłożą nie stanowić zagrożenia dla środowiska i ludzi. Każdy produkt ma inne właściwości bo odpowiada na inne potrzeby podłoża dachu. Sam zaś proces malowania farbą dachową został opracowany według istotnych wytycznych, które są czynnikami decydującymi w podejściu do renowacji lub malowania powierzchni takich jak dach. W ofercie posiadamy specjalistyczne farby dedykowane dachówkom ceramicznym, dachówkom betonowym, gontom bitumicznym, płytom azbestowym, czy też powierzchniom blaszanym. Za każdym razem farba dachowa sprawia, że nasz dach znów wygląda jak nowy, a czas jakby się dla niego cofnął. Oferowane przez firmę BEKERFARB produkty to doskonały sposób zarówno na odnowienie stanu technicznego dachu, jak i poprawę jego estetyki.
 
   

 

 

PRZYGOTUJ SIĘ DO RENOWACJI!

Rzetelne przygotowanie podłoża do malowania zapewni szczególnie trwałą ochronę przed korozją, erozją oraz utratą koloru przez dach. Jeśli malowanie, do którego będzie użyta farba dachowa BEKERFARB zostanie przeprowadzone solidnie i właściwie, to pokrycie dachowe zyska drugą młodość, a my zapewnimy sobie spokój na długie lata. W zależności od własnych gustów, Klienci mogą wybrać farbę dachową półmatową lub w wysokim połysku. Dodatkowo, szeroka paleta kolorów sprawia, że bez problemu będzie można dopasować kolor do danego budynku, bądź jego otoczenia. My zadbaliśmy o najwyższą jakość, do Państwa należy tylko kwestia doboru typu produktów i jego koloru.
TopTop