DLACZEGO WARTO WYBRAĆ
CENTRUM SZKOLEŃ BEKERFARB?

Szkolenia prowadzone przez BEKERFARB wyróżniają się przede wszystkim tym, że nie są skierowane jedynie dla nowych wykonawców. Z doświadczenia wiemy, że możliwość bezpośredniego spotkania z producentami stosowanej chemii zaowocować może rozwiązaniem wielu często spotykanych problemów i uniknięciem powielania w toku dalszej pracy wcześniejszych błędów. Podczas kursu zapoznają się Państwo od podstaw z informacjami na tematy związane z dachami oraz pracą na wysokości. Prowadzimy szkolenia BHP dla pracodawców oraz zajęcia z alpinistyki, dbając o bezpieczeństwo prac na wysokościach.


Wybierz swój profil klienta i sprawdź jakie korzyści niesie za sobą szkolenie:


Szkolenie bez firmy, bez doświadczenia.
Szkolenie bez doświadczenia, poszerzenie oferty firmy,
Dla osób z doświadczeniem, bez działalności.
Szkolenie dla wykonawców, posiadających firmę.

Zapisy oraz więcej informacji:

 

CENTRUM SZKOLEŃ BEKERFARB

Podczas dwudniowego szkolenia mogą Państwo posiąść ogrom wiedzy teoretycznej oraz nabyć umiejętności praktyczne. Prowadzone przez nas szkolenia pomogły już wielu wykonawcom rozpocząć swoją przygodę z renowacją pokryć dachowych. Jako producent chemii oraz dystrybutor maszyn zapewniamy pełne wsparcie techniczne, dostępność produktów oraz olbrzymie doświadczenie, którym z chęcią będziemy się z Państwem dzielić. Osobom biorącym udział w szkoleniu zapewniamy (opcjonalnie) nocleg w pobliskim hotelu oraz dwudniowy catering na czas trwania kursu. Jeżeli są Państwo zainteresowani poszerzeniem swoich kompetencji w dziedzinie renowacji dachów, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przez naszą stronę internetową.


 Doświadczenie

Osoby prowadzące nasze szkolenia posiadają wieloletnie doświadczenie na rynku budowlanym pod kątem produkcji, sprzedaży oraz wykonawstwa.

Praktyka

W naszych szkoleniach duży nacisk kładziemy na praktykę. Każde szkolenie obejmuje część praktyczną, podczas której uczestnicy mogą nabyć nowe umiejętności.

Najlepsze produkty

Podczas szkoleń korzystamy z naszych produktów oraz urządzeń należących do najlepszych jakościowo na rynku.

Certyfikat

Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje od nas certyfikat potwierdzający uczestnictwo.

Współpraca

Przewidujemy możliwość współpracy z osobami, które spełniają nasze wymagania.


Bekerfarb Copyright © 2020 / Polityka prywatności (RODO).