Doświadczenie osób współtworzących naszą firmę sięga aż 1989 roku. Początkowo w zakresie produkcji pokryć dachowych, a następnie chemii dachowej. Dogłębna wiedza i doświadczenie naszej kadry oraz to, że przez wszystkie lata naszej działalności stale udoskonalaliśmy receptury naszych środków, skutkuje tym, że dziś oferujemy produkty o najwyższej jakości na rynku.

Oto kolejne powody, dla których warto wybrać właśnie nasze produkty:

  • nie prowadzimy sprzedaży w marketach budowlanych, czyli nasze produkty nie są obłożone dodatkową marżą, dzięki czemu możemy zaoferować niższe ceny i lepszą jakość;

  • stosujemy nieinwazyjne środki zabezpieczające zamiast biocydów, które można spotkać w większości farb na rynku;

  • indywidualnie podchodzimy do każdego Klienta, produkując nawet środki o określonych właściwościach pod konkretne zamówienie.

To wszystko sprawia, że nasza chemia to produkty:

  • bezpieczne dla ludzi i środowiska,

  • o najlepszej jakości,

  • łatwe w użyciu.

Zawsze doradzamy Klientom najlepsze rozwiązania, dzięki którym mogą odnowić swój dach czy kostkę brukową w najbardziej optymalny sposób i w jak najniższym koszcie. Nasz dział obsługi Klienta tworzą osoby posiadające wiedzę o metodach renowacji oraz dogłębną wiedzę o naszych produktach. Choć naszą klientelę stanowi rzesza osób prywatnych, to o jakości naszych produktów najlepiej świadczy fakt, że posiadamy duże grono stale współpracujących z nami wykonawców. Firmy wykonawcze dobrze nas kojarzą oraz cenią za uczciwe i profesjonalne podejście.

Nasza chemia to najlepszy wybór jeśli szukasz sprawdzonych rozwiązań dających długotrwałe efekty.

Bekerfarb Copyright © 2020 / Polityka prywatności (RODO).