Farba bazowa

Farba nawierzchniowa

Farby do dachówki ceramicznej

FARBA DO DACHÓWKI CERAMICZNEJ

Farby do dachówki ceramicznej BEKRFARB to sprawdzone i zaawansowane technologicznie produkty, które sprawiają, że po ich nałożeniu dach staje się dużo bardziej odporny na działanie czynników atmosferycznych, jest trwalszy i doskonale się prezentuje. Dzięki swoim właściwościom powierzchnia dachówki jest gładka, chroniona przed porastaniem i wykwitami wapiennymi, a jej pory wypełnione. Z farbami BEKERFARB malowanie dachu to nie tylko odświeżenie koloru i poprawa wyglądu budynku, ale również renowacja i konserwacja dachówki. Zawarte w nich cząsteczki tworzą na niej warstwę chroniącą przed mrozem, deszczem i promieniowaniem UV oraz wzmacniają strukturę dachu i chronią go przed zawilgoceniem. Oprócz tego – jak z resztą wszystkie nasze produkty – farby do dachówki ceramicznej są trwałe, ekologiczne i bardzo wydajne. Zapewniają nie tylko doskonały efekt wizualny, ale również są gwarancją solidnego pokrycia dachowego przez wiele lat.

 FARBY PODKŁADOWE I NAWIERZCHNIOWE

Nasza oferta obejmuje zarówno farby podkładowe, jak i nawierzchniowe dedykowane dla dachówki ceramicznej. Użyte razem stanowią doskonałe zabezpieczenie dachu i sprawiają, że wygląda on niezwykle estetycznie. Farba podkładowa do ceramicznych pokryć dachowych cechuje się silnym kryciem i dużą wydajnością. Po zaschnięciu tworzy półmatową powłokę, która skutecznie przeciwdziała powstawaniu bakterii. Jest doskonałą bazą dla farby nawierzchniowej – poprawia jej przyczepność i sprawia, że powłoka pracuje razem z podłożem. Do wyboru masz farbę nawierzchniową z połyskiem lub półmatową. Oba rodzaje zapewniają długą żywotność koloru, chronią dach przed warunkami atmosferycznymi oraz odbijają promieniowanie UV, co opóźnia proces blaknięcia dachówki. Oprócz tego świetnie izolują wilgoć, zwiększają mrozoodporność powierzchni i zabezpieczają ją przed porastaniem.

 

ZALETY NASZYCH FARB DO DACHÓWKI

Tym, co wyróżnia farby do malowania dachówki ceramicznej marki BEKERFARB, jest ich ekologiczność. Preparaty te nie wydzielają bowiem silnych zapachów ani lotnych związków organicznych oraz są wolne od formaldehydów i alkilofenolów oksyetylenowanych. Do tego są niezwykle wydajne – cechują się dużą rozlewnością i można nimi pokryć naprawdę sporą powierzchnię. Dzięki swoim specjalnym właściwościom przeciwdziałają algom, bakteriom i mchom oraz tworzą aktywnie oddychającą powłokę, która pracuje razem z dachówką. Zarówno farby nawierzchniowe, jak i bazowe cechują się silnym kryciem i długą żywotnością koloru. Są mrozoodporne oraz chronią dach przed działaniem niekorzystnych warunków zewnętrznych, takich jak promieniowanie UV lub opady deszczu. Głęboko wnikają w strukturę dachówki, wzmacniając ją i chroniąc pokrycie przed wilgocią. Farby marki BEKERFARB są również odporne na blaknięcie i zachowują swój intensywny kolor jeszcze długo po pomalowaniu. Dzięki temu dach wygląda jak nowy przez wiele lat, co pozytywnie wpływa na wizerunek całego domu lub innego obiektu. Wielość odcieni zarówno farb podkładowych, jak i nawierzchniowych sprawia natomiast, że każdy z pewnością dopasuje odpowiedni kolor do swoich potrzeb.

 

Prezentowana kategoria to farba do dachówki ceramicznej o wyjątkowej specyfice. Jest tworzona z myślą o tym, by dachówka była odporna na warunki atmosferyczne, trwalsza oraz by prezentowała się doskonale przez długi czas. Dobrze dobrana farba będzie chronić powierzchnię przed porastaniem i wykwitami wapiennymi, a jednocześnie wygładzi nierówności i wypełni pory. Dachówka będzie się prezentować natychmiastowo o wiele lepiej. Jest to doskonałe rozwiązanie wtedy, gdy chcemy naszą dachówkę zabezpieczyć, ale także wtedy, gdy chcemy ją odświeżyć i nadać jej nowego blasku. 

W ofercie znajdują się farby akrylowe nawierzchniowe oraz podkładowe. Zależnie od swojego składu różnią się zastosowaniami, dlatego wybierając farbę do dachówki ceramicznej, trzeba zastanowić się nad tym, na jakim efekcie dokładnie nam zależy. Dobrze jest stosować połączenie farb podkładowych i nawierzchniowych jednej firmy. Dzięki dobrze współpracującym składnikom stworzą na dachówce warstwę chroniącą przed mrozem, deszczem, promieniowaniem UV. Cząsteczki takiej farby łączą się z podłożem i tworzą trwałe powierzchnie hydrofobowe. Jest to doskonałe zabezpieczenie naszej dachówki. Dzięki temu będzie nam służyć przez długi czas bez nieestetycznej zmiany kolorów czy właściwości. Dach to najważniejsza część konstrukcji, dlatego warto zadbać, by był jak najlepiej chroniony. Dzięki temu dbamy o bezpieczeństwo własne. Nowatorska technologia sprawia, że dachówka zyskuje nowe życie, a my - oszczędzamy czas i nerwy.

EFEKTYWNA FARBA DO DACHÓWKI CERAMICZNEJ

Dachówka ceramiczna jest jednym z najbardziej popularnych pokryć dachowych. Tylu entuzjastów znajduje głównie ze względu na walory estetyczne, ale również pod względem trwałości nie ustępuje innym produktom. Aby kolor dachu wyglądał pięknie przez długi czas, a pokrycie było trwale zabezpieczone, powinieneś używać odpowiednich preparatów, w tym farb i impregnatów. Nasz asortyment wyróżnia to, że poszczególne produkty są dedykowane specjalnie do określonego rodzaju powierzchni i z tego względu nie ma mowy, aby preparat nie współgrał z malowaną dachówką.

Nieważne, czy chcesz odmłodzić swój dach i przywrócić jego świeży wygląd, czy też przezornie chcesz go zabezpieczyć i zaimpregnować, nasze produkty nadadzą się do tych zadań jak żadne inne. Są solidne, trwałe, ekonomiczne i bardzo wydajne. Nasza farba do dachówki ceramicznej zapewnia najlepsze efekty wizualne - dzięki niej pokrycie dachu odzyska swój dawny blask.

JEDYNA TAKA FARBA DO DACHÓWKI CERAMICZNEJ NA RYNKU

Wyprodukowanie tak innowacyjnej farby do dachówki ceramicznej, jaką aktualnie oferujemy, to niezwykle trudne zadanie. Oprócz nas, w Polsce nie ma firmy, która oferuje farbę do tego rodzaju pokrycia dachowego. Wynika to z tego, że proces jej tworzenia jest dalece zaawansowany technologicznie i wymagał od nas wielu lat ciężkiej pracy. Przez długi czas metodą prób i błędów dopracowywaliśmy ten typ farby, aż stał się doskonały – teraz jest naszym flagowym produktem. W ofercie znajdują się farby akrylowe nawierzchniowe oraz podkładowe. Zależnie od swojego składu różnią się zastosowaniami, dlatego wybierając farbę do dachówki ceramicznej, trzeba zastanowić się nad tym, na jakim efekcie dokładnie nam zależy. Dobrze jest stosować połączenie farb podkładowych i nawierzchniowych jednej firmy. Dzięki dobrze współpracującym składnikom stworzą na dachówce warstwę chroniącą przed mrozem, deszczem, promieniowaniem UV. Cząsteczki takiej farby łączą się z podłożem i tworzą trwałe powierzchnie hydrofobowe. Jest to doskonałe zabezpieczenie naszej dachówki. Dzięki temu będzie nam służyć przez długi czas bez nieestetycznej zmiany kolorów czy właściwości. Dach to najważniejsza część konstrukcji, dlatego warto zadbać, by był jak najlepiej chroniony. Dzięki temu dbamy o bezpieczeństwo własne. Nowatorska technologia sprawia, że dachówka zyskuje nowe życie, a my - oszczędzamy czas i nerwy.Dajemy gwarancję, że będziesz zadowolony z zakupu naszych farb, a Twój dach pokryty dachówką ceramiczną, będzie świetnie się prezentował przez wiele lat. Jeśli poważnie myślisz o swoim domu, i wieńczącym go dachu, i chcesz kupić farbę, która go uszlachetni, powinieneś wybrać sprawdzoną firmę, która dzięki wieloletniemu doświadczeniu, Cię nie zawiedzie.

 

 

Bekerfarb Copyright © 2020 / Polityka prywatności (RODO).