Dachówka betonowa
Dachówka ceramiczna
Blacha
Gont

 

Farby do malowania dachów

Profesjonalna farba do dachówek

Firma BEKERFARB jest jedną z czołowych firm na polskim rynku, jeśli chodzi o produkty do pokryć dachowych, takich jak farby do malowania dachów , grunty czy impregnaty. Możesz nam zaufać, ponieważ dachy znamy, jak nikt inny. Przez 25 lat produkowaliśmy pokrycia, a następnie przez lata udoskonalaliśmy asortyment, aby zaproponować Ci produkty najlepszej jakości, wydajne i o najwyższym stopniu trwałości. Ciężka praca i wieloletnia praktyka sprawiły, że nasza oferta obecnie wyznacza standard jakości na rynku. Działamy nie tylko w Polsce, ale i na rynkach europejskich – te fakty mówią same za siebie.

Jeśli mieszkasz w domu jednorodzinnym i chcesz odświeżyć wygląd dachu, jednym z najlepszych i najpraktyczniejszych rozwiązań dopasowanych do Twoich potrzeb będzie farba do dachówki. To funkcjonalny produkt wysokiej jakości, którym wystarczy pomalować pokrycie dachowe – dzięki temu osiągniesz najlepsze efekty wizualne i zadbasz o stan techniczny poszycia. W asortymencie naszej firmy znajdują się wysokojakościowe produkty, które powstały z myślą o konkretnych rodzajach powierzchni. Masz do wyboru szeroki katalog produktów – posiadamy zarówno farby do malowania dachówek ceramicznych i betonowych, jak również farby do malowania dachów wykonanych z blachy.

Farby dachowe – praktyczne i błyskawiczne odnowienie dachu

Pomalowanie nieestetycznej dachówki to najlepszy sposób na błyskawiczne i ekonomiczne odnowienie designu pokrycia dachu. Wybierając BEKERFARB, możesz liczyć na najlepsze efekty! Nasze farby do malowania dachówki są wydajne, trwałe i wykazują największą odporność na wpływ opadów atmosferycznych, skrajnych wahań temperatur i innych czynników zewnętrznych, takich jak zielenienie, czyli porastanie dachu przez mchy i porosty. Masz do wyboru szeroką gamę kolorystyczną, dzięki czemu bez trudu dopasujesz produkt do swojego dachu. Nasze produkty mają jeszcze jedną zaletę – są ekologiczne, więc podczas malowania nie będziesz narażony na działanie chemikaliów, a w przyszłości w Twoim otoczeniu nie będą uwalniały się szkodliwe związki chemiczne.

Jeśli nie wiesz, jak wybrać idealny produkt i jak przystąpić do samej renowacji, nasi doradcy chętnie pomogą Ci wybrać odpowiedni typ farby do malowania dachu . Z przyjemnością podpowiemy, jaki rodzaj farby do pokrycia danej powierzchni dachu wybrać. Sporządzamy wyceny, służymy radą w trakcie trwania zakupów i udzielamy niezbędnego wsparcia we wszelkich kwestiach technicznych. Jako BEKERFARB przekazujemy praktyczne wskazówki na temat samego malowania oraz późniejszej eksploatacji dachu.