Farby elewacyjne silikonowe

PowrĂłt

Farby elewacyjne silikonowe

Farba silikonowa

Efektywna farba silikonowa elewacyjna w dobrej cenie

Silikonowa farba elewacyjna należy do produktów, które skutecznie i trwale przedłużają żywotność elewacji, a zarazem rewelacyjnie się prezentują. To funkcjonalne rozwiązanie sprawdzi się w przypadku każdej powierzchni zewnętrznej. Farba może być stosowana zarówno na podłożach nowych, jak i odnawianych, wykonanych z tynków cementowych, cementowo-wapiennych i wapiennych, podłożach gipsowych oraz nieotynkowanych murach z betonu, cegieł, pustaków ceramicznych i innych chłonnych powierzchniach mineralnych. Jeśli szukasz najlepszych rozwiązań, wybierz jakość produktów od BEKERFARB.

Farba elewacyjna silikonowa jest przeznaczona do wykonywania wysokiej jakości powłok malarskich na powierzchniach elewacyjnych gładkich oraz fakturowych. Posiada silne właściwości kryjące i pozwala uzyskać intensywny, trwały kolor, który nie traci walorów wizualnych mimo upływu czasu. Struktura emulsji jest oparta na żywicach silikonowych. Umożliwia to m.in. uzyskanie powłoki hydrofobowej o znikomej nasiąkliwości oraz bardzo dobrej dyfuzyjności pary wodnej i CO 2 , która daje wysoki poziom ochrony przed wilgocią. Jest to nieocenione przy zewnętrznych powierzchniach.

Farba silikonowa elewacyjna - gwarancja wysokiej jakości

Dzięki zastosowaniu farby, powłoka elewacji uzyskuje podwyższoną odporność na zabrudzenia, a dzięki zjawisku fotokatalizy można uzyskać efekt samoczynnego czyszczenia powierzchni. Preparat chroni przed negatywnymi skutkami zjawisk atmosferycznych, w tym przed mrozem, deszczem i promieniowaniem UV, dzięki czemu wybrany przez Ciebie kolor będzie utrzymywał się przez długi czas w takiej samej intensywności. Farba tworzy elastyczną powłokę (mostkującą rysy i mikropęknięcia), a równocześnie zawiera dodatki, które zapobiegają rozwojowi pleśni i grzybów. To rozwiązanie jest polecane do stosowania na systemach ociepleń na bazie styropianu i wełny mineralnej.