Dachówka betonowa
Dachówka ceramiczna

Impregnaty do dachówki betonowej

Impregnaty do dachówki ceramicznej

SKUTECZNY PREPARAT DO IMPREGNACJI DACHÓWKI

Firma BEKERFARB to jedna z czołowych marek na polskim rynku produktów dedykowanych do pokryć dachowych, wśród których można wymienić impregnaty do dachówki, a także farby do malowania dachów, czy grunty. Zaufało nam już wielu klientów, którzy docenili jakość naszych produktów – przez kilkadziesiąt lat sami produkowaliśmy pokrycia, a następnie udoskonalaliśmy asortyment, aby ostatecznie zaproponować Ci wysokojakościowe produkty. Ich atutem jest to, że są wydajne i zapewniają trwałość na wiele lat. Dziś nasza oferta wyznacza nowe standardy jakości na rynku polskim i europejskim, a to niemałe osiągnięcie.

Jeśli chcesz odświeżyć wygląd swojego pokrycia dachowego, pomyśl o impregnacji dachu. To praktyczne i ekonomiczne rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb. Każdy impregnat do dachówki od BEKERFARB to funkcjonalny produkt, który ma doskonały wpływ na dachówki betonowe i ceramiczne. Jego zastosowanie pozwoli Ci uzyskać satysfakcjonujące efekty wizualne, ale przede wszystkim zadbać o stan dachu.

CO DAJE IMPREGNAT DO DACHÓWKI?

Zastosowanie profesjonalnego preparatu do impregnacji dachówki od BEKERFARB jest gwarancją osiągnięcia satysfakcjonujących efektów wizualnych. Ten typ impregnatu należy do środków silnie zabezpieczających powierzchnię dachu przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi (deszcz, śnieg, upał). Specjalistyczna impregnacja nadaje pokryciu delikatnego połysku i zapewnia pogłębiający efekt kolorystyczny malowanej powierzchni. Preparat wnika w strukturę poszycia na tyle głęboko, że ogranicza chłonięcie wody, zabezpieczając dach przed niszczeniem.

Oferowany przez nas impregnat do dachówki skutecznie niszczy zalegające w porach dachu zarodniki alg i mchów, a tym samym skutecznie zabezpiecza powierzchnię dachową przed nieestetycznym porastaniem. Bariera ochronna wytworzona przez produkt odbija promienie UV i chroni poszycie przed niekorzystnym oddziaływaniem czynników zewnętrznych, w tym blaknięciem pod wpływem słońca. Farba rekomendowana przez BEKERFARB zabezpiecza dach, pozwalając zachować czystość i estetyczny wygląd pokrycia, a jednocześnie zwiększa żywotność powłoki na wiele lat.

Bekerfarb Copyright © 2020 / Polityka prywatności (RODO).