MYJKA CIŚNIENIOWA NAJNOWSZEJ GENERACJI

Myjki ciśnieniowe dostępne w sklepie BEKERFARB to niezawodne oraz wysokiej jakości urządzenia, które sprawdzają się w przypadku czyszczenia elewacji, chodników i posadzek, usuwania starych powłok malarskich i tynkarskich oraz mycia pojazdów. Oferowane przez nas modele to solidne i wszechstronne maszyny dedykowane przede wszystkim profesjonalnym użytkownikom, którzy szukają pewnych i sprawdzonych rozwiązań. Przez wzgląd na specyfikę myjek ciśnieniowych, warto wybierać wyłącznie urządzenia od renomowanych producentów. Zapewniamy, że wszystkie importowane i dystrybuowane przez nasz maszyny są wnikliwie sprawdzane pod kątem technologii produkcji, budowy i jakości pracy. Możesz więc mieć pewność, że oddajemy w Twoje ręce oryginalny sprzęt, którego działanie opiera się na wykorzystaniu najnowocześniejszych rozwiązań. W sklepie BEKERFARB znajdziesz myjki ciśnieniowe mające wiele możliwości zastosowań – od lekkiego czyszczenia i nakładania chemii, do usuwania trudnych zabrudzeń oraz powłok malarskich. Ich wytrzymała rama ochronna oraz pneumatyczne koła zapewniają ergonomiczną pracę i pozwalają bez problemu przetransportować urządzenie w dowolne miejsce.

MYJKA CIŚNIENIOWA DO ZADAŃ SPECJALNYCH

Myjki ciśnieniowe różnią się między sobą możliwościami i zastosowaniem, co wynika z ich różnych parametrów pracy. Sklep BEKERFARB oferuje myjki, które nadają się między innymi do:
• czyszczenia elewacji i dachu – myjki ciśnieniowe to idealne urządzenia do mycia dużych i trudno dostępnych powierzchni; dzięki nim usuniesz różnego rodzaju zabrudzenia, na przykład graffiti; w tym wypadku najlepsze będą myjki o dużym ciśnieniu roboczym lub z możliwością jego regulacji, aby nie uszkodzić delikatniejszych obszarów; 
• czyszczenia chodników, posadzek i kostki brukowej – tutaj, podobnie jak w przypadku mycia elewacji, najlepsze będą myjki o dużym ciśnieniu roboczym; kostka brukowa to wytrzymały materiał i nie zaszkodzi jej nawet bardzo silny strumień, a nawet lepiej usunie wszelkiego rodzaju zabrudzenia; 
• mycia pojazdów – usunięcie nawarstwionego brudu lub zaschniętego błota najczęściej wymaga użycia specjalnego urządzenia; w tym przypadku również doskonale sprawdzi się myjka ciśnieniowa; poradzi sobie nawet z tłustymi zabrudzeniami bez konieczności użycia detergentu; dzięki możliwości regulacji ciśnienia roboczego, można dostosować pracę urządzenia, tak, aby nie uszkodziła lakieru podczas mycia.

MYJKA CIŚNIENIOWA NA WYNAJEM

Ponieważ posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku budowlanym, zapewniamy, że myjki ciśnieniowe oraz pozostałe dostępne w naszej ofercie maszyny to profesjonalne urządzenia, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Opierając się na naszej ogromnej wiedzy z zakresu projektowania i produkcji różnych ciągów technologicznych, mamy pewność, że importowane i dystrybuowane przez nas urządzenia cechuje trwałość, wysoka wydajnością i kultura pracy oraz ergonomia. To urządzenia w pełni bezpieczne i spełniające wszystkie niezbędne normy. Zaufanie i satysfakcja naszych klientów to najlepsza rekomendacja oferowanych przez nas urządzeń. W oparciu o wywiad z użytkownikami maszyn, takich jak myjki ciśnieniowe oraz na podstawie badania rynku, cały czas dostosowujemy naszą ofertę do zmieniających się potrzeb i oczekiwań konsumentów. Jeśli więc potrzebujesz profesjonalnego sprzętu do czyszczenia dachu, kostki brukowej lub innej dużej powierzchni, postaw na myjkę ciśnieniową ze sklepu BEKERFARB. Możesz ją od nas kupić lub wypożyczyć. Wynajem to dobry pomysł, w przypadku jednorazowej inwestycji. Zapewniamy, że regularnie serwisujemy i monitorujemy działanie oferowanych przez nas urządzeń. Decydując się więc na wypożyczenie myjki, możesz mieć pewność, że otrzymasz sprawny i zgodny z parametrami sprzęt, który ułatwi i przyspieszy Twoją pracę.

Bekerfarb Copyright © 2020 / Polityka prywatności (RODO).