Dachówka ceramiczna

Powrót

Impregnat

Grunt

Farba bazowa

Farba nawierzchniowa

 

DACH Z DACHÓWKI CERAMICZNEJ,

O KTÓRYM MARZYŁEŚ

Dachówka ceramiczna, jest jednym z najbardziej popularnych pokryć dachowych. Głównie ze względu na walory estetyczne znajduje tylu entuzjastów, ale też pod względem trwałości, nie ustępuje innym produktom. Aby kolor naszego dachu wyglądał pięknie przez długi czas, a pokrycie było trwale zabezpieczone, musimy używać odpowiednich preparatów. Nasze impregnaty i farby wyróżnia to, że są dedykowane specjalnie do określonego rodzaju powierzchni, i z tego względu nie ma mowy, aby nasz produkt nie współgrał z malowaną dachówką. Jest to istotne tym bardziej, że dobrze konserwowany dach, nie tylko świetnie się prezentuje, ale również ma inne właściwości. Po pokryciu naszą farbą nawierzchniową, brud czy sadza nie osiadają w porach dachówki, a gdy pada deszcz, dach samoczynnie się czyści. Nie straszne mu będą trudne warunki atmosferyczne oraz upływ czasu. Nieważne, czy chcesz odmłodzić swój dach, i nadać mu znowu świeży wygląd, czy też przezornie chcesz zabezpieczyć i zaimpregnować nowy dach, nasze produkty nadadzą się do tych zadań, jak żadne inne.

JEDYNY TAKI PRODUKT NA RYNKU

Wyprodukowanie tak innowacyjnej farby do dachówki ceramicznej, jaką aktualnie oferujemy, to niezwykle trudne zadanie. Oprócz nas, w Polsce nie ma firmy, która oferuje farbę do tego rodzaju pokrycia dachowego. Wynika to z tego, że proces jej tworzenia jest dalece zaawansowany technologicznie, i wymagał od nas wielu lat ciężkiej pracy. Przez długi czas, metodą prób i błędów, dopracowywaliśmy farbę do dachówki ceramicznej, aż stała się doskonała, i teraz jest naszym flagowym produktem. W ofercie znajdują się farby akrylowe nawierzchniowe oraz podkładowe. Zależnie od swojego składu różnią się zastosowaniami, dlatego wybierając farbę do dachówki ceramicznej, trzeba zastanowić się nad tym, na jakim efekcie dokładnie nam zależy. Dobrze jest stosować połączenie farb podkładowych i nawierzchniowych jednej firmy. Dzięki dobrze współpracującym składnikom stworzą na dachówce warstwę chroniącą przed mrozem, deszczem, promieniowaniem UV. Cząsteczki takiej farby łączą się z podłożem i tworzą trwałe powierzchnie hydrofobowe. Jest to doskonałe zabezpieczenie naszej dachówki. Dzięki temu będzie nam służyć przez długi czas bez nieestetycznej zmiany kolorów czy właściwości. Dach to najważniejsza część konstrukcji, dlatego warto zadbać, by był jak najlepiej chroniony. Dzięki temu dbamy o bezpieczeństwo własne. Nowatorska technologia sprawia, że dachówka zyskuje nowe życie, a my - oszczędzamy czas i nerwy.Dajemy gwarancję, że będziesz zadowolony z zakupu naszych farb, a Twój dach pokryty dachówką ceramiczną, będzie świetnie się prezentował przez wiele lat. Jeśli poważnie myślisz o swoim domu, i wieńczącym go dachu, i chcesz kupić farbę, która go uszlachetni, powinieneś wybrać sprawdzoną firmę, która dzięki wieloletniemu doświadczeniu, Cię nie zawiedzie.

Prezentowana kategoria to farba do dachówki ceramicznej o wyjątkowej specyfice. Jest tworzona z myślą o tym, by dachówka była odporna na warunki atmosferyczne, trwalsza oraz by prezentowała się doskonale przez długi czas. Dobrze dobrana farba będzie chronić powierzchnię przed porastaniem i wykwitami wapiennymi, a jednocześnie wygładzi nierówności i wypełni pory. Dachówka będzie się prezentować natychmiastowo o wiele lepiej. Jest to doskonałe rozwiązanie wtedy, gdy chcemy naszą dachówkę zabezpieczyć, ale także wtedy, gdy chcemy ją odświeżyć i nadać jej nowego blasku. 

W ofercie znajdują się farby akrylowe nawierzchniowe oraz podkładowe. Zależnie od swojego składu różnią się zastosowaniami, dlatego wybierając farbę do dachówki ceramicznej, trzeba zastanowić się nad tym, na jakim efekcie dokładnie nam zależy. Dobrze jest stosować połączenie farb podkładowych i nawierzchniowych jednej firmy. Dzięki dobrze współpracującym składnikom stworzą na dachówce warstwę chroniącą przed mrozem, deszczem, promieniowaniem UV. Cząsteczki takiej farby łączą się z podłożem i tworzą trwałe powierzchnie hydrofobowe. Jest to doskonałe zabezpieczenie naszej dachówki. Dzięki temu będzie nam służyć przez długi czas bez nieestetycznej zmiany kolorów czy właściwości. Dach to najważniejsza część konstrukcji, dlatego warto zadbać, by był jak najlepiej chroniony. Dzięki temu dbamy o bezpieczeństwo własne. Nowatorska technologia sprawia, że dachówka zyskuje nowe życie, a my - oszczędzamy czas i nerwy.