Farba bazowa

Farba nawierzchniowa

NAJLEPSZE PRODUKTY DO GONTU BITUMICZNEGO

Dach pokryty gontem bitumicznym wyróżnia się spośród innych, i świetnie się prezentuje. Jeśli będzie miał barwę, która współgra z elewacją stanie się również ozdobą naszego domu. Jeśli nasz dach ma już kilka lat za sobą, i chcemy go odrestaurować, będziemy potrzebować sprawdzonych produktów. Jako firma BEKERFARB, mamy za sobą wiele lat doświadczeń. Farby do gontu bitumicznego, które aktualnie oferujemy są jednymi z najlepszych na rynku, przy zachowaniu niewygórowanych cen. Ten rodzaj pokrycia dachowego, charakteryzuje się specyficzną fakturą i chropowatością, i dlatego główna cecha naszych farb, oprócz jakości koloru i elastyczności to wysoka przyczepność. Dzięki temu, bez kilkakrotnego malowania, powłoka naszej farby trwale i dokładnie pokrywa powierzchnię gontu bitumicznego sprawiając, że nasz dach będzie nie do poznania.

Gont bitumiczny jest ostatnio coraz chętniej stosowanym rozwiązaniem, jeśli chodzi o pokrycia dachów. Dzieje się tak przede wszystkim ze względu na jego niebywała i charakterystyczną estetykę, która znacząco wyróżnia go od innych stosowanych propozycji, jakie widzimy na osiedlach i podczas podróży. Posiada on wiele właściwości, które sprawiają, że jest bardzo trwałą propozycją pokrycia dachowego, ale także takie cechy, które mogą być kłopotliwe, jeśli chodzi o jego konserwację i długoletnie użytkowanie. Tutaj najważniejsze jest wymienienie jego chropowatości oraz specyficznej faktury. Prezentuje się to pięknie, jednak po jakimś czasie chropowatości zostaną wypełnione przez wodę, która ma oczywiste znaczenie dla wytrzymałości pokrycia dachowego, ale także dla estetyki. Długo utrzymująca się wilgoć to doskonałe środowisko dla mchów oraz porostów, które zniszczą nawet najpiękniejszy dach. 

Nasza oferta to farba do gontu bitumicznego, która jest ważnym elementem, gdy interesuje nas konserwacja papy. W ofercie posiadamy dwa sprawdzone rozwiązania, jakim jest farba bazowa oraz farba nawierzchniowa. Najlepiej działają razem, ponieważ wtedy ich właściwości się uzupełniają, a my mamy gwarancję doskonale zabezpieczonego dachu, który jest wolny od bakterii, a także zabezpieczony przed pękaniem. Jednak również mamy gwarancję jego estetycznego wyglądu, ponieważ akrylowa farba nawierzchniowa do malowania powierzchni dachowych wykonanych z gontu tworzy doskonałą powłokę półmatową. Ważne będzie dla każdego użytkownika to, że taka powierzchnia utrzymuje się w niezmienionym stanie przez bardzo długi czas. Dzięki swoim właściwościom kryjący oraz intensywnym kolorze sprawi, że wszyscy będą się naszym dachem zachwycać i go podziwiać. A przecież o to - między innymi - chodzi. 

Nasza oferta obejmuje profesjonalne doradztwo specjalistów. Oni najlepiej doradzą, jaka farba nadaje się do Twojego dachu oraz ile jej powinieneś kupić, by mieć pewność dobrego pokrycia dachu bez tracenia pieniędzy. Jeśli interesuje cię poradnik renowacji dachów, nasi specjaliści także ci w tym poradzą i udzielą wszelkich koniecznych wskazówek.