farby do elewacji

Powrót

 

Efektowne farby zewnętrzne do elewacji

Elewacja każdego domu to właściwie jego wizytówka, ponieważ pierwsze, co rzuca się w oczy, gdy patrzymy na budynek, to oczywiście jego front. Każdy chce, aby jego dom dobrze się prezentował i sprawiał wrażenie solidnego. Warto więc przy wyborze farby do elewacji zewnętrznych zastanowić się nad tym, jaki efekt końcowy chce się uzyskać. W ofercie BEKERFARB posiadamy szeroką gamę barw – od klasycznych do nowoczesnych. Nasz szeroki asortyment to gwarancja udanych zakupów – u nas z pewnością znajdziesz kolor dla siebie! Jeśli będziesz miał jakikolwiek problem z podjęciem wyboru, albo będziesz się zastanawiał, ile farby potrzebujesz do pomalowania całej elewacji, zwróć się do naszych specjalistów, którzy z pewnością chętnie Ci pomogą i doradzą.

Każda nasza farba do malowania elewacji gwarantuje intensywny, piękny kolor, który przez wiele lat nie szarzeje i jest równie soczysty, jak w dniu malowania. Ponadto powłoka naszych emulsji aktywnie oddycha i dzięki temu utrzymuje wyrównany bilans ciepła oraz wilgoci. W praktyce oznacza to, że wnętrze domu zbytnio się nie nagrzewa, ani nie wychładza. Wszystkie nasze produkty są całkowicie ekologiczne, więc nie ma mowy o uwalnianiu się szkodliwych związków chemicznych podczas codziennego życia ani podczas samego malowania.Rodzaje farb elewacyjnych

Szukacie produktów, które mogą przedłużyć żywotność i nadać ładny wygląd elewacji w Waszym domu? Proponujemy Państwu system, w skład którego wchodzi grunt głęboko penetrujący, impregnat oraz silikonowa farba do elewacji. Grunt wnika w powierzchnię ściany, wiążąc ją i stabilizując podłoże oraz zapobiegając wchłanianiu wilgoci. Farba silikonowa zapewnia intensywny i bardzo trwały kolor. Natomiast impregnat tworzy przezroczystą powłokę, chroniąc farbę przed działaniem warunków atmosferycznych oraz wzmacniając jej strukturę.

Struktura naszej zewnętrznej farby elewacyjnej jest paroprzepuszczalna, czyli chroni przed zawilgoceniem, równocześnie odparowując wilgoć. Ponadto, powłoka jest samoczyszcząca dzięki specjalnym komponentom zawartym w jej składzie. Dzięki szerokiej palecie barw, każdy Klient znajdzie odcień dopasowany do własnych potrzeb i oczekiwań. Nasze farby zewnętrzne elewacyjne to skuteczny sposób zabezpieczenia elewacji przed negatywnym działaniem czynników atmosferycznych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!