Kostka brukowa

Powrót

Impregnat

 

PLAMY NA KOSTCE BRUKOWEJ?

NIE Z BEKERFARB

Kostka brukowa, to idealne rozwiązanie na trwałe i ładnie wyglądające chodniki, podjazdy czy place. Niestety, bardzo łatwo ulega wszelkiego rodzaju zabrudzeniom. Niekoniecznie, musi nam się wylać na kostkę olej silnikowy, aby został na niej trwały ślad. Kostka może się poplamić równie łatwo, co nasze ubrania, więc warto pomyśleć o zabezpieczeniu jej przed takimi ewentualnościami. Najlepszym rozwiązaniem, jest użycie impregnatu. Nasz produkt pokrywa kostkę warstwą hydrofobową, co w przypadku rozlania na jej powierzchni, niepożądanej substancji, chroni kostkę przed przenikaniem brudu w głąb jej struktury. To oczywiście sprawia, że nie tworzą się na niej plamy oraz nasza kostka jest łatwiejsza do czyszczenia.

K

KOLOROWA KOSTKA BRUKOWA

Chcąc odpowiedzieć na każdą potrzebę naszych klientów, stworzyliśmy impregnaty barwiące do kostki brukowej. Coraz więcej ludzi dba o otoczenie swojego domu, i jeśli kostka służy nam już ładnych kilka lat, może wymagać odświeżenia. Wyobraź sobie, że podjazd przed Twoim domem jest wyłożony czerwoną lub czarną kostką i wygląda świetnie. Lecz z biegiem czasu, ta sama kostka staje się blado – różowa lub poszarzała, czyli nie wygląda zbyt reprezentacyjnie. Teraz, dzięki naszym innowacyjnym impregnatom barwiącym, masz szansę nadać jej pierwotną barwę, i cieszyć się z efektu przez długi czas. Dajemy Ci również możliwość, przemalowania świeżej kostki na inny kolor, jeśli chcesz, aby pięknie komponowała się z otoczeniem,  równocześnie zabezpieczając ją przed zabrudzeniami na dalsze lata.  Nikt przecież nie powiedział, że kostka brukowa musi być szara.

Kostki brukowe to wygodne rozwiązania, które sprawdzają się od wielu lat w miejscach publicznych, przy sklepach i punktach usługowych, ale także wszędzie tam, gdzie użytkownicy przestrzeni chcą prostej powierzchni bez kałuży oraz utrudniających poruszanie się nierówności czy roślin. Właściwa impregnacja kostki brukowej ma ogromne znaczenie, gdy chcemy cieszyć się przez długi czas jej piękną jakością, dobrym wykonaniem oraz żywym kolorem. Kostka - jak każda inna powierzchnia - może się zabrudzić, szczególnie wtedy, gdy na niej parkujemy. Jest także czuła na promieniowanie UV, a przy intensywnych opadach, mrozie czy gradzie mogą się na niej tworzyć takie ślady, których na pewno jako użytkownicy nie chcemy. Co więc zrobić, by nasza inwestycja w kostkę była trafiona? Jej renowacja, malowanie i barwienie to bardzo ważne procesy, które można wykonać samodzielnie z pomocą właściwych środków. 

Nasza oferta to dobry impregnat do kostki brukowej o wielu właściwościach. W asortymencie posiadamy m.in. impregnaty barwiące, które nadają powierzchni pięknego koloru. Jest on trwały, ponieważ głęboko penetruje strukturę kostki i wypełnia jej pory. To oznacza, że jej kształt będzie ujednolicony i jej trwałość - zwiększona. Mamy także środki, które niszczą zalegające w kostce algi oraz mchy, a także tworzą warstwy, z których będzie można łatwo pozbyć się zabrudzeń i tłustych plam. Warto je wybrać wtedy, gdy kostka służy nam jako parking, np. przed sklepem. 

Jeśli interesują cię szczegóły dotyczące impregnacji, barwienia oraz malowania czy renowacji, specjaliści naszej firmy chętnie udzielą ci wszelkich wskazówek. Przede wszystkim powiedzą, jakie środki są najlepsze do twoich potrzeb. Warto jednak wiedzieć, że poradzą także, jeśli chodzi o ilość środka, która będzie najlepsza do pokrycia twoich powierzchni. Dzięki temu możesz być pewien, że nie będzie mowy o przepłacaniu i marnowaniu impregnatów.