Dachówka betonowa
Dachówka ceramiczna
Blacha
Gont

 

Z NAMI MOŻESZ COFNĄĆ CZAS

Mając dach nad głową, czujemy się bezpieczni i wiemy, że mamy swoje miejsce na świecie. Gdy już zaspokoimy tą potrzebę, pojawia się oczywiście kolejna – aby ten dach dobrze wyglądał. Budując dom, robimy to rzecz jasna na wiele lat, myśląc o przyszłości. Jednak, wszystko z biegiem lat, ulega procesowi starzenia się. My, oferujemy praktyczne rozwiązanie tego problemu, czyli pomożemy Ci, cofnąć czas dla Twojego domu. W asortymencie naszej firmy znajdują się produkty, które stworzone są specjalnie do konkretnego rodzaju powierzchni. Począwszy od farb dedykowanych dachówkom ceramicznym, i dachówkom betonowym, poprzez powierzchnie blaszane, a na coraz bardziej popularnych gontach bitumicznych kończąc. Nasze farby są odporne na wieloletnie działanie takich czynników jak: deszcz, promienie UV, mróz i grad, jak również zielenienie, czyli porastanie przez mchy i porosty. Na równi z trwałością, stawiamy oczywiście na walory estetyczne oraz rozmaitą kolorystykę. Dla nas liczy się klient, dlatego tworzymy produkty tak, aby szerokie grono naszych zadowolonych odbiorców, stale się powiększało..

POZNAJ NASZE MOŻLIWOŚCI

Każda oferowana przez nas farba do dachu to produkt odporny. Gwarantuje przy tym wytrzymałość w obliczu takich czynników jak deszcze, promieniowanie UV, mrozy oraz grady. Najlepsza farba na dach działa jednak również wtedy, gdy chodzi o mchy i porosty, a także inne nieestetyczna zjawiska, jakie mogą się pojawić na dachu i zniszczyć jego piękny wygląd. Naszą najważniejszą misją jest dbanie o wygląd dachu, a także o to, by klienci mogli wybierać z szerokiej palety różnych kolorów farby. Dzięki temu wśród farb do dachów z pewnością będą mogli znaleźć taką, która najlepiej wpisze się w ich wymagania. Liczy się dla nas klient i jego dobro. Tworzymy więc wszystkie nasze produkty w taki sposób, by wciąż rozszerzać ilość osób zaintrygowanych naszą ofertą.

RENOWACJA? TO PROSTE!

Nasi doradcy, pomogą Ci wybrać odpowiedni rodzaj, i ilość farby potrzebnej do pokrycia danej powierzchni dachu. Sporządzamy wyceny oraz służymy radą przy zakupie oraz we wszelkich kwestiach technicznych, dając Ci, praktyczne wskazówki dotyczące malowania oraz późniejszego okresu eksploatacji. Zaznaczamy, że nasze produkty są ekologiczne, więc nie musisz obawiać się chemikaliów podczas malowania oraz uwalniania szkodliwych związków w przyszłości. Oferujemy obszerną gamę kolorów, zatem każdy u nas, znajdzie coś dla siebie. 

RENOWACJA KROK PO KROKU

Nie tylko doradzamy, jeśli chodzi o ilość i rodzaj farby, ale także wtedy, gdy klient potrzebuje rady w kwestiach technicznych. Wiemy, jak wygląda renowacja dachu, jakich narzędzi będziesz potrzebować oraz ile może całość zająć ci czasu i energii. Dajemy więc wskazówki dotyczące przygotowania do malowania, samego malowania, ale także dalszego okresu eksploatacji. Wszystko po to, by nasi klienci byli przygotowani do swojej pracy. Co ważne, nasze produkty są ekologiczne, więc nie trzeba obawiać się chemikaliów oraz ich wpływu na swoje zdrowie czy na środowisko. Nie ma żadnych szkodliwych związków, które mogłyby ujawniać się w przyszłości. Dodatkowo oferujemy dwie opcje wykończenia, czyli połysk oraz opcję półmatową. Wszystko zależy więc od tego, na jakim efekcie ci zależy oraz jak chcesz swoją powierzchnię dachową pomalować naszą profesjonalną farbą.