Produkty w technologii:
• Środek czyszczący do dachu Dach-Sauber
• Farba na dach do dachówki ceramicznej podkładowa Dach-Ker-Baza
• Farba na dach do dachówki ceramicznej nawierzchniowa połysk lub półmat

DACHÓWKA CERAMICZNA - MALOWANIE

Każdorazowo ten rodzaj powierzchni wymaga kosultacji z naszym działem zamówień. 

Rozwiązanie dedykowane do uszkodzonych powłok glazurowanych dachówki ceramicznej lub do zmiany koloru powierzchni dachu. 

KIEDY STOSOWAĆ?

RODZAJ POWIERZCHNI: GLAZURA
KONDYCJA POWIERZCHNI: ZARÓWNO BARDZO DOBRA JAK I SŁABA

JAK UZYSKAĆ?

Każdorazowa ten rodzaj powierzchni wymaga kosultacji z działem zamówień. 

Przygotowanie podłoża – powierzchnię należy starannie oczyścić przy pomocy myjki wysokociśnieniowej. Zalecane uzycie środka myjącego, który wspomaga mycie dachu (rozpuszcza brud). Rekomendowana aplikacja w formie aktywnej piany, alternatywnie ciśnieniowy opryskiwacz. Myć do uzyskania czystej niepieniącej się powierzchni. Po wyschnięciu powierzchni przejść do kolejnego kroku.
Każdorazowa ten rodzaj powierzchni wymaga kosultacji z działek zamówień.

Farbę podkładową aplikować za pomocą malarskiego agregatu bezpowietrznego lub alternatywnie za pomocą pędzla. Malować do uzyskania jednolitej powłoki. Przy użyciu agregatu malarskiego jedną przejście aplikowanej farby gwarantuje uzyskanie jednolitej i spójnej powłoki. Ilość warstwy regulować za pomocą średnicy dyszy, parametrami ciśnieniowymi agregatu oraz prędkości ruchu pistoletu malarskiego. Po wyschnięciu powłoki przejść do kolejnego kroku. Rekomendowany czas przerwy między kolejnoą warstwą 24h. 
 
Każdorazowa ten rodzaj powierzchni wymaga kosultacji z działek zamówień.

Farbę nawierzchniową aplikować w spoób analogiczny jak w przypadku warstwy podkładowej. Po upływie 1h-2,5h od aplikacji przy temperaturze powietrza 20°C powłoka jest odporna na działanie deszczu oraz wilgotności nieprzekraczającej 80%. Po około 7 dniach powłoka nabiera pełnej odporności.


KOLORY DOSTĘPNE W TECHNOLOGII:


 

 

Bekerfarb Copyright © 2020 / Polityka prywatności (RODO).