Produkty w technologii:
• Farba Posadzkowo Parkingowa - BODENLACK + Piasek Kwarcowy
Maszyny w technologii:
• Śrutownica
• Szlifierka do betonu
• Myjka Wysokociśnieniowa
• Wałek lub natrysk hydrodynamiczny

MALOWANIE FARBĄ POSADZKOWO PARKINGOWĄ + PIASEK KWARCOWY

WYKOŃCZENIE: ANTYPOŚLIZGOWA SATYNA

DO UŻYTKU: DIY/PROF

ZASTOSOWANIE: WEWNĘTRZNE/ZEWNĘTRZNE

ZAKRES ZASTOSOWAŃ: MOŻLIWOŚĆ STOSOWANIA WEWNĄTRZ JAK I ZEWNĄTRZ, MAGAZYNY, OBSZARY PRZEMYSŁOWE NARAŻONE A MAŁE OBCIĄŻENIE, GARAŻE, PARKINGI

CENA: OD 14,11 zł/2 DO 18,30 zł/m2

*Podane ceny są cenami netto. Do cen należy doliczyć podatek VAT – 8% lub 23%. W zależności czy usługa wykonywana jest dla osoby prywatnej czy też firmy.

ETAPY TECHNOLOGII

Wymagania dot. kondycja powierzchni

Wszystkie podłoża (nowe i stare) muszą mieć stabilną konstrukcję, być suche i pozbawione zaschniętego mleczka cementowego oraz luźnych cząstek. Należy oczyścić podłogi z oleju, smaru, śladów gumy, plam farby i innych zanieczyszczeń pogarszających przyczepność. Po przygotowaniu powierzchni wytrzymałość podłoża na rozciąganie powinna przekraczać 1,5 N/mm2.  


(POWŁOKA >1mm) Preferowanymi metodami przygotowania podłoża jest piaskowanie lub śrutowanie, czyszczenie strumieniem wody o wysokim ciśnieniu, szlifowanie lub usuwanie powłok (w tym konieczne czynności następcze).

 

(POWŁOKA >1mm) Pierwszą warstwę (grunt) należy rozcieńczyć wodą do 10% i nakładać wałkiem z krótkim włosiem. Nakładać w stałej lub spadającej temperaturze otoczenia, gdyż zmniejszy to ryzyko tworzenia się pęcherzyków w wyniku rozprężania powietrza uwięzionego w betonie. Świeżą, wciąż mokrą powłokę posypać kruszywem kwarcowym w ilość ok 1.0kg/m2, uważając, by nie rozsypać go zbyt wiele.  Następnego dnia usunąć nadmiar kruszywa i położyć kolejną warstwę

 

Produkt:         BODENLACK - farba posadzkowo-parkingowa + Piasek kwarcowy 

Zużycie:          6-8m2/l, posypka piaskowa 1kg/m2

Narzędzia:     Wałek lub natrysk hydrodynamiczny

 

Wymagania:

Powierzchnia podłoża musi być odpylona a jego temperatura musi być o co najmniej 3°C wyższa od aktualnej temperatury punktu rosy.

 

(POWŁOKA >1mm) Na potrzeby drugiej warstwy produkt jest gotowy do użycia. Druga i w razie konieczności trzecia warstwa nakładana jest po utwardzeniu poprzedniej warstwy, najlepiej następnego dnia.

 

Produkt:         BODENLACK - farba posadzkowo parkingowa

Zużycie:          6-8l/m2

Narzędzia:     Wałek lub natrysk hydrodynamiczny

 

Wymagania:

Powierzchnia po gruntowania musi być wyschnięta a jego temperatura musi być o co najmniej 3°C wyższa od aktualnej temperatury punktu rosy.


KOLORY DOSTĘPNE W TECHNOLOGII:


 

Bekerfarb Copyright © 2020 / Polityka prywatności (RODO).