Środek do czyszczenia kostki brukowej

 

ŚRODKI DO CZYSZCZENIA KOSTKI BRUKOWEJ

ŚRODKI DO CZYSZCZENIA KOSTKI BRUKOWEJ

Środek do czyszczenia kostki brukowej ma za zadanie oczyścić i zabezpieczyć powierzchnię podjazdu lub werandy, żeby estetycznie się prezentowała oraz zachowała swoją świetność przez wiele lat. Przeznaczone do tego preparaty marki BEKERFARB dają gwarancję wysokiej skuteczności przy jednoczesnym zachowaniu koloru i nie zmienieniu struktury czyszczonej powierzchni. Do ich najważniejszych cech należą: przeciwdziałanie zjawisku zielenienia, łatwość aplikacji, zmiękczanie brudu w porach powierzchni, usuwanie zanieczyszczeń ropopochodnych i organicznych oraz profesjonalne przygotowanie podłoża do impregnacji. Dzięki środkom marki BEKERFARB czyszczenie kostki brukowej z oleju, mchu i innych zanieczyszczeń stanie się proste i efektowne. Nasz płyn sprawdzi się między innymi na podjazdach, parkingach, halach produkcyjnych oraz stacjach paliwowych i w wielu innych miejscach wyłożonych kostką. Usunie zanieczyszczenia smoliste oraz brud pochodzenia roślinnego, a także oczyści i zakonserwuje kostkę brukową, chroniąc ją przed szkodliwym działaniem pleśni, porostów lub mchów. Płyn do mycia kostki brukowej marki BEKERFARB nie ma sobie równych – został stworzony w oparciu o najnowsze technologie z dziedziny chemii przemysłowej i wykorzystuje najskuteczniejsze, sprawdzone rozwiązania, dzięki którym każda weranda lub taras odzyskają dawny blask.

 PO CO CZYŚCIĆ KOSTKĘ BRUKOWĄ?

Z biegiem lat kostka brukowa traci swój dawny wygląd – powstają na niej różne zanieczyszczenia, przez co nie prezentuje się tak elegancko jak na początku. Najczęstszymi problemami są mech, tłuste plamy i resztki farby lub tynku. Olej na kostce, rdzę, porosty i inne zabrudzenia najszybciej usuniesz przy pomocy specjalnego środka do mycia kostki brukowej, takiego jak płyn marki BEKERFARB – PAD-SAUBER. Preparat głęboko wnika w powierzchnię, likwidując zarodniki mchów i porostów. Dodatkowo odtłuszcza powierzchnię i zabezpiecza ją przed porastaniem. Wszystko to jest niezwykle ważne, ponieważ brak pielęgnacji kostki grozi jej zniszczeniem. Nie warto czekać aż plac będzie już w tak złym stanie, że czyszczenie i renowacja za pomocą specjalnych preparatów nic nie pomoże i jedynym wyjściem będzie położenie nowej nawierzchni. Lepiej regularnie stosować sprawdzone środki do mycia kostki i zaoszczędzić sobie tego problemu. Szczególnie, że płyn marki BEKERFARB jest łatwy w aplikacji, a efekt, który daje, utrzymuje się przez długi czas. Wystarczy połączyć go z gorącą wodą i za pomocą myjki wysokociśnieniowej rozprowadzić po całej powierzchni. Zapewniamy, że nie zmieni to ani jej struktury ani koloru, a jedynie usunie niepożądany brud.

 

ZALETY PREPARATÓW DO CZYSZCZENIA KOSTKI BRUKOWEJ

Regularne czyszczenie kostki brukowej przy użyciu specjalistycznego płynu do mycia tego rodzaju powierzchni zapewnia nie tylko estetyczny wygląd podwórka i chroni podłoże przed niszczeniem, ale także realnie wpływa na bezpieczeństwo Twoje i pozostałych domowników. Tłuste plamy, resztki farby lub mech w łatwy sposób mogą przecież przyczynić się do poślizgnięcia i upadku. Odpowiedni środek do czyszczenia kostki brukowej marki BEKERFARB gwarantuje długotrwały efekt i zapewnia również większą odporność na zabrudzenia i porastanie w przyszłości. Do tego jest łatwy w aplikacji oraz skutecznie zmiękcza brud, usuwając nie tylko zanieczyszczenia organiczne, ale także plamy ropopochodne. Dodatkowo konserwuje kostkę, chroniąc ją przed szkodliwym działaniem pleśni, porostów i mchów. Płyn PAD-SAUBER jest naprawdę skuteczny i jednocześnie bardzo wydajny. Dokładnie czyści daną powierzchnię, nie zmieniając jej porowatej struktury i dotychczasowego koloru, przygotowując podłoże do kolejnego ważnego kroku, jakim jest impregnacja kostki brukowej.

 JAK UMYĆ KOSTKĘ BRUKOWĄ?

Specjalistyczny płyn do mycia kostki brukowej – taki jak PAD-SAUBER marki BEKERFARB – to 90% sukcesu. Aby skutecznie wyczyścić podjazd lub werandę, będziesz potrzebować jeszcze gorącej wody, z którą zmieszasz preparat oraz myjki wysokociśnieniowej. Za jej pomocą w prosty i szybki sposób rozprowadzisz roztwór na konkretnej powierzchni. Dokładne wyczyszczenie podłoża z zabrudzeń i zanieczyszczeń biologicznych, takich jak plamy oleju czy mech sprawi, że Twoja kostka odzyska dawny blask. Dzięki temu zabiegowi Twoje podwórko, a co za tym idzie cały dom, znów będzie prezentować się niezwykle estetycznie. W końcu utrzymanie kostki brukowej w czystości to zadanie równie ważne, co inne zabiegi renowacyjne i pielęgnacyjne wokół domu. Środek PAD-SAUBER marki BEKERFARB łączy w sobie takie cechy jak trwałość, estetyka i niezawodność, dzięki czemu na pewno będziesz zadowolony z rezultatu, a końcowy efekt spełni Twoje oczekiwania.

 

 

Bekerfarb Copyright © 2020 / Polityka prywatności (RODO).