MALOWANIE


KIEDY STOSOWAĆ?

RODZAJ POWIERZCHNI: SZARA LUB BARWIONA

KONDYCJA POWIERZCHNI: ODBARWIENIA LUB/I WYKWITY

IMPREGNACJA EFEKT MOKREJ KOSTKI


KIEDY STOSOWAĆ?

RODZAJ POWIERZCHNI: SZARA LUB BARWIONA

KONDYCJA POWIERZCHNI: DOBRA

 

RENOWACJA KOSTKI BRUKOWEJ
Z BEKERFARB

Nasze technologie do kostki brukowej można zasadniczo podzielić na: czyszczenie, impregnacje i malowanie. Najpierw kilka słów o czyszczeniu kostki i o naszym środku czyszczącym PAD-SAUBER. Podstawową kwestią przy czyszczeniu kostki brukowej jest to, z jakimi zanieczyszczeniami musimy się uporać. Na kostce brukowej, która de facto jest zewnętrzną posadzką nie trudno o częste zanieczyszczenia takie jak wosk, mech, olej, cement, tłuste plamy, czy trawa. Aby usunąć takie zabrudzenia konieczne jest użycie środka chemicznego takiego jak nasz PAD-SAUBER. Dzięki niemu uporasz się ze wszystkimi ww. problemami, jak również zabezpieczysz kostkę przed porastaniem.

Jeżeli zastanawiasz się czym impregnować kostkę brukową, odpowiedź nie może być prostsza - impregnatem do kostki brukowej. Impregnacja kostki niesie ze sobą wiele zalet i zaleca się ją wykonywać zarówno na nowej kostce (chociaż musi mieć minimum 30 dni od produkcji) jak i na starszej. Impregnowanie kostki brukowej sprawia, że zabrudzenia nie wnikają w powierzchnię, wilgoć nie narusza struktury kostki, a jej kolor znacznie dłużej utrzymuje swoją oryginalną barwę. Jak impregnować kostkę brukową? Tego dowiesz się klikając na odpowiednią technologię powyżej. Przy impregnacji warto jeszcze wspomnieć o efekcie mokrej kostki, który uzyskuje się impregnując kostkę specjalnym impregnatem rozpuszczalnikowym. Należy jednak pamiętać, że tzw. mokra kostka pokaże się tylko w przypadku kostki barwionej, nie szarej.

Malowanie kostki brukowej jest dość specyficzne ponieważ przebiega tak samo jak jej impregnacja, a sama farba ma właściwości chemiczne impregnatu. Chodzi o to, że standardowo rozumiana farba nie utrzymałaby się na powierzchni kostki zbyt długo i dlatego jeżeli chcemy uzyskać efekt pomalowania kostki to musimy użyć impregnatu barwiącego, który dla lepszej jasności nazywamy farbą. Impregnat wnika w powierzchnię kostki razem z pigmentem, przez co trwałość koloru jest znacznie lepsza. Malowanie kostki brukowej na inny kolor jak najbardziej ma sens i z naszą farbą PAD-FLEGEN-INTENSO jesteś w stanie uzyskać rewelacyjne efekty.

 DLACZEGO WARTO UŻYĆ NASZEJ
TECHNOLOGII DO KOSTKI BRUKOWEJ

Gwarantuje najwyższą jakość i trwałość pokrycia.

Bardzo dobrze poprawia wizualny stan kostki.

Każda technologia jest dostosowana do stanu kostki i efektu, jaki chcesz uzyskać.

Rozwiązuje takie problemy jak wykwity wapienne, porosty oraz utrata koloru.

Chroni przed szkodliwym działaniem warunkóww atmosferycznych.Bekerfarb Copyright © 2020 / Polityka prywatności (RODO).