Agregaty malarskie

Powrót

 

Agregaty do malowania dachów i ścian

Agregat malarski to nic innego, jak praktyczne i wygodne narzędzie malarskie, dzięki któremu w łatwy i szybki sposób pomalujesz dom, mieszkanie lub biuro. Jego używanie w znacznym stopniu ułatwia i usprawnia malowanie, zwłaszcza dużych powierzchni ścian i elewacji. Agregat do malowania doskonale sprawdza się przy pokrywania farbą trudno dostępnych miejsc, a dodatkowo znajduje również zastosowanie przy zabezpieczaniu elementów z drewna.

Malowanie agregatem znacznie przyspiesza pracę, dlatego warto pomyśleć o skorzystaniu z tego sprzętu jeszcze przed rozpoczęciem budowy lub remontu. Nie musisz jednak kupować agregatu malarskiego do jednorazowej inwestycji – możesz go wynająć! Nasza firma, oprócz sprzedaży agregatów świadczy usługi z zakresu ich wypożyczania. Wszystkie urządzenia z naszej oferty zostały skonfigurowane według naszych wytycznych opierających się na wnikliwej analizie technologii produkcji, po wywiadach z użytkownikami tego typu maszyn, oraz w oparciu o własne wieloletnie doświadczenie.  

Jak działa agregat malarski?

Agregat malarski służy do malowania natryskowego ścian i elewacji zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Działanie urządzenia polega na tłoczeniu pod odpowiednio wysokim ciśnieniem farby, dzięki czemu można szybko nakładać równomierne powłoki. Agregaty do malowania natryskowego, które możesz u nas wypożyczyć są wydajne, mają różne wielkości oraz są tak skonstruowane, że poszczególne części można wymienić na inne, dzięki czemu oferowane przez nas urządzenia są niezawodne i doskonale służą przez cały czas.

Korzyści, jakie niesie ze sobą malowanie agregatem malarskim:

  • dokładność – agregat malarski pozwala równomiernie pokryć powierzchnię nawet w trudno dostępnych miejscach;
  • szybkość – agregat do malowania pozwala w stosunkowo krótkim czasie poryć duże powierzchnie, czego nie osiągniesz przy pomocy wałka lub pędzla;
  • wydajność – nowoczesne agregaty dostępne w naszej wypożyczalni podają róże rodzaje farb i są przy tym niezwykle wydajne;
  • wygoda – malowanie natryskowe agregatem to zdecydowanie prostszy sposób niż używanie tradycyjnego pędzla lub wałka; pozwala zaoszczędzić czas i siły.

Jak wybrać odpowiedni agregat malarski?

Wybór agregatu malarskiego jest uzależniony od wielu czynników. Na szczęście posiadamy urządzenia na wynajem przeznaczone zarówno dla profesjonalistów, którzy szukają agregatu do codziennego użytku, jak i dla osób potrzebujących sprzętu do jednorazowego wykończenia domu lub mieszkania. To, jaki agregat malarski wypożyczysz, zależy także od materiału, którym będziesz pokrywać ściany. Inne urządzenie służy do nakładania farb elewacyjnych czy połaci dachowych, a inne do farb lateksowych. Agregat do malowania natryskowego tylko wtedy spełni swoją funkcję, jeśli będzie odpowiednio dostosowany do Twoich potrzeb. W naszej wypożyczalni znajdziesz agregaty najnowszej generacji, dzięki którym pokryjesz wybraną powierzchnię praktycznie wszystkim: akrylem, farbą, szpachlą, izolacją i wieloma innymi materiałami.

Co wyróżnia oferowane przez nas agregaty malarskie?

Dostępne w naszej ofercie agregaty malarskie to nowoczesne urządzenia z systemem SmartControl, który daje możliwość nadzoru parametrów pracy, posiada inteligentny regulator ciśnienia roboczego pozwalający na równomierne nakładanie farby oraz jest odpowiedzialny za ochronę agregatu przed zmiennymi warunkami pracy związanej z zasilaniem. Wytrzymała konstrukcja oferowanych przez nas agregatów malarskich zapewnia dodatkowo długą żywotność urządzenia oraz wpływa na większy komfort i poprawia warunki pracy. Specjalna konstrukcja naszych agregatów chroni je podczas pracy przed różnego rodzaju zabrudzeniami, kurzem i pyłem. Wszystkie urządzenia zostały wykonane przy użyciu materiałów najwyższej jakości oraz z zastosowaniem nowoczesnych technologii i rozwiązań. Nasze agregaty malarskie, to urządzenia idealne do prac wykończeniowych oraz renowacyjnych budynków mieszkalnych zarówno dla fachowców, jak i domowych majsterkowiczów. Posiadamy agregaty różnej wielkości, także takie, które z łatwością można wszędzie przetransportować.