elewacja czyszczenie2 Mycie

Efekt przed i po

elewacja malowanie 1 Mycie

Efekt przed

czyszczenie elewacja3 Mycie

Efekt po

Mycie elewacji

Mycie elewacji polega na dokładnym wyczyszczeniu powierzchni z wszelkich zabrudzeń, mchów czy porostów przy pomocy myjki z odpowiednim ciśnieniem. Zalecamy użycie środka czyszczącego Fass-Sauber, który znacząco przyspieszy i ułatwi proces mycia.
Jeżeli elewacja jest tylko zabrudzona, ale w dobrym stanie, warto zdecydować się na czyszczenie wraz z impregnacją. Natomiast w przypadku kiedy powierzchnia jest już mocno zdegradowana, zalecamy malowanie z możliwością zmiany koloru na dowolny dostępny – niezależnie od koloru istniejącej powłoki.
Oba wyżej wymienione sposoby renowacji dodatkowo zabezpieczą elewacje przed działaniem degradujących czynników zewnętrznych oraz spowolnią proces brudzenia się powierzchni.

Etapy technologii

1

Mycie

Środek rozcieńczyć w proporcji 1:10 z wodą, przy intensywniejszych zabrudzeniach użyć proporcji 1:5 wody. Preparat aplikuje się za pomocą pianownicy lub oprysku z rozpylaczem, tak aby uzyskać pianę. Po około 20 minutach powtórzyć proces jeżeli powierzchnia jest silnie zabrudzona, a następnie zmyć dużą ilością wody za pomocą myjki ciśnieniowej. Po całkowitym wyschnięciu powierzchni można rozpocząć impregnację lub malowanie.

Produkt użyty w etapie:
Maszyna użyta w etapie:
Koszyk
Masz pytania?
Zostaw swój numer telefonu, odzwonimy.
Masz pytania?
Zostaw swój numer telefonu, odzwonimy.