Filtruj po cenie


Środek czyszczący

Środek czyszczący DACH-SAUBER, który znajdziesz w naszej ofercie skutecznie oczyszcza i zabezpiecza powierzchnię dachówki betonowej, zachowując jej kolor i strukturę.

Wyświetlanie jednego wyniku

Zalety preparatów do czyszczenia dachu

Najważniejsze cechy środka do czyszczenia dachu to przeciwdziałanie powstawaniu mchu i porostów, łatwość aplikacji, usuwanie zanieczyszczeń atmosferycznych oraz profesjonalne przygotowanie powierzchni do malowania czy impegnacji. Dzięki Dach-Sauber czyszczenie dachu z mchu, porostów i innych zanieczyszczeń stanie się proste i efektowne. Nasz płyn sprawdzi się między innymi na dachach domów, budynków użytku publicznego, halach produkcyjnych oraz magazynach. Usunie osady pochodzące z opadów atmosferycznych, a także oczyści i zakonserwuje dach, chroniąc go przed szkodliwym działaniem pleśni, porostów lub mchów. Płyn do mycia dachu marki Dach-Sauber nie ma sobie równych – został stworzony w oparciu o najnowsze technologie z dziedziny chemii przemysłowej i wykorzystuje najskuteczniejsze, sprawdzone rozwiązania, dzięki którym każdy dach odzyska swój dawny blask.

Po co czyścić dach?

Z biegiem lat dach traci swój dawny wygląd – pokrywa się mchem, porostami i innymi zanieczyszczeniami, przez co nie prezentuje się tak elegancko jak na początku. Najczęstszymi problemami są mech, osady atmosferyczne i resztki innych zabrudzeń. Najszybciej usuniesz je przy pomocy specjalnego środka do mycia dachu, takiego jak płyn Dach-Sauber. Preparat głęboko wnika w powierzchnię, likwidując zarodniki mchów i porostów. Dodatkowo odtłuszcza powierzchnię i zabezpiecza ją przed ponownym porastaniem. Wszystko to jest niezwykle ważne, ponieważ brak pielęgnacji dachu grozi jego przyspieszonym zużyciem. Lepiej regularnie stosować sprawdzone środki do mycia dachu i zaoszczędzić sobie problemów w przyszłości. Szczególnie, że Dach-Sauber jest łatwy w aplikacji, a efekt, który daje, utrzymuje się przez długi czas. Wystarczy połączyć go z wodą i za pomocą pianownicy rozprowadzić po całej powierzchni. Zapewniamy, że nie zmieni to ani jego struktury ani koloru, a jedynie usunie niepożądany brud.

Koszyk
Masz pytania?
Zostaw swój numer telefonu, odzwonimy.
Masz pytania?
Zostaw swój numer telefonu, odzwonimy.