O nas

Jesteśmy producentem i dystrybutorem chemii budowlanej oraz maszyn, tak w skrócie można nas opisać. Ale to, co faktycznie robimy to zaspokajanie potrzeb wszystkich osób, które chcą, aby ich dom znowu wyglądał jak nowy. Doradzamy od momentu doboru odpowiedniej technologii, aż zakończenia renowacji, dlatego też nie posiadamy dystrybucji aby mieć stały bezpośredni kontakt z klientem.

Nasza historia

Jako profesjonaliści działamy w branży już od 1989 roku, zarówno na rynku polskim, jak i europejskim. Co roku zaopatrujemy setki przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych w produkty najwyższej jakości. W prowadzonej działalności cechuje nas, przede wszystkim, rzetelność, fachowość i skupienie na potrzebach konsumenta. Wieloletnie doświadczenie sprawia zaś, że potrafimy sprostać wymaganiom profesjonalnych wykonawców, oferując produkty, które z nawiązką spełniają ich oczekiwania.

Nasz cel

Idea, która nam przyświeca jest bardzo prosta: pragniemy oferować produkty wysokiej jakości, które zapewnią naszym klientom pełny komfort i satysfakcję. Są to profesjonalne środki, produkowane w oparciu o wieloletnie doświadczenie z wykorzystaniem najnowszych technologii. Dzięki temu staliśmy się wiarygodną marką, którą wyróżnia na tle konkurencji unikatowość każdego produktu o wyspecjalizowanym zastosowaniu. Naszą ideą przewodnią jest indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta, dlatego służymy im zawsze fachową radą i pomocą.

Nasza misja

Pragniemy, by nazwa Bekerfarb była synonimem najwyższej jakości. W naszej działalności kierujemy się trzema wytycznymi: nowoczesna firma, fachowość i działania przyjazne środowisku. Dążymy do zapewnienia klientom komfortu, który gwarantują wysokiej jakości profesjonalne produkty, zarówno pod względem użytkowym, jak i ekologicznym. Polecamy nasze artykuły z czystym sumieniem, gdyż, świadomi negatywnego wpływu chemikaliów na środowisko, skupiamy się na minimalizowaniu zagrożeń. Potwierdzeniem tych starań jest ścisła współpraca z odbiorcami z Danii, Szwecji i Norwegii, a kraje te są powszechnie znane z proekologicznych zachowań.

Oficjalny dystrybutor

Jesteśmy oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem agregatów malarskich i szpachlarskich marki Dino Power w Polsce. Dino Power to renomowany producent wysokiej jakości maszyn, cenionych za doskonałe wykonanie w przystępnej cenie. Ich produkty nie ustępują jakością maszynom renomowanych firm, co potwierdzają liczne testy i opinie użytkowników. Jesteśmy dumni, że możemy dostarczać naszym klientom produkty Dino Power, zapewniając im niezawodność i wsparcie techniczne.

Dlaczego warto nam zaufać?

Polski producent

W branży działamy już od 1989 roku. Masz pewność, że kupujesz z pewnego źródła.

Najwyższa jakość

Nasze wieloletnie doświadczenie skutkuje produktami najwyżej jakości.

Fachowe doradztwo

Oferujemy profesjonalne doradztwo, między innymi dzięki ścisłej współpracy z wykonawcami.

Działamy ekologicznie

Produkujemy ekologiczne środki chemiczne, bezpieczne dla ludzi i środowiska.

Opinie o nas

Grzegorz L.
Grzegorz L.
Read More
Bardzo konkretna firma, wszystkim bardzo polecam ich farby oraz szkolenia z renowacji pokryć dachowych organizowane przez Bekerfarb!!!
Robert K.
Robert K.
Read More
Fantastyczni ludzie za którymi stoi niepodważalnie wiedza i doświadczenie. Świetna atmosfera podczas szkolenia, zakres omówionych tematów jak i część praktyczna przeprowadzona w czytelny i łatwy do przyswojenia sposób, a przy tym w pełni profesjonalny. Polecam serdecznie i pozdrawiam przemiłą obsługę 🙂
Paweł K.
Paweł K.
Read More
Bardzo gorąco polecam. Produkty wysokiej klasy, profesjonalne doradztwo. Pomogą w doborze odpowiedniego systemu malarskiego czy to dla profesjonalnego wykonawcy czy amatora.
Michał K.
Michał K.
Read More
Związałem się z tą firmą ze względu na świetny kontakt i poradę technologiczną a zostałem ze względu na świetne produkty które same rozprowadzają się na dachu!
Krzysztof B.
Krzysztof B.
Read More
Super wydajne impregnaty 15 letnia umyta i zaimpregnowana dachówka wygląda jak nowa. Świetna obsługa klienta Polecam
Mirosław S.
Mirosław S.
Read More
Malowałem ponad dwudziestoletnią trapezówkę, ocynk z której już dawno zszedł kolor. dach był czysty, ale wymyłem go środkiem do mycia dachów i myjką ciśnieniową. Małe ślady rdzy pokryłem farbą na rdzę....
Previous
Next
Koszyk
Masz pytania?
Zostaw swój numer telefonu, odzwonimy.
Masz pytania?
Zostaw swój numer telefonu, odzwonimy.