O nas

Jesteśmy producentem i dystrybutorem chemii budowlanej oraz maszyn, tak w skrócie można nas opisać. Ale to, co faktycznie robimy to zaspokajanie potrzeb wszystkich osób, które chcą, aby ich dom znowu wyglądał jak nowy.

Nasza historia

Jako profesjonaliści działamy w branży już od 1989 roku, zarówno na rynku polskim, jak i europejskim. Co roku zaopatrujemy setki przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych w produkty najwyższej jakości. Prowadzimy sprzedaż głównie na terenie Polski, Niemiec oraz krajów skandynawskich, gdzie nasz asortyment jest nie tylko popularny, ale i ceniony wśród odbiorców. W prowadzonej działalności cechuje nas, przede wszystkim, rzetelność, fachowość i skupienie na potrzebach konsumenta. Wieloletnie doświadczenie sprawia zaś, że potrafimy sprostać wymaganiom profesjonalnych wykonawców, oferując produkty, które z nawiązką spełniają ich oczekiwania.

Nasz cel

Idea, która nam przyświeca jest bardzo prosta: pragniemy oferować produkty wysokiej jakości, które zapewnią naszym klientom pełny komfort i satysfakcję. Sprzedawane przez nas grunty, farby oraz impregnaty są przeznaczone do zabezpieczania konkretnych powierzchni: dachów z blachy, betonowych dachówek, kostki brukowej, gontów oraz papy, dachówek ceramicznych i elewacji. Są to profesjonalne środki, produkowane w oparciu o wieloletnie doświadczenie z wykorzystaniem najnowszych technologii. Dzięki temu staliśmy się wiarygodną marką, którą wyróżnia na tle konkurencji unikatowość każdego produktu o wyspecjalizowanym zastosowaniu. Naszą ideą przewodnią jest indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta, dlatego służymy im zawsze fachową radą i pomocą.

Nasza misja

Pragniemy, by nazwa BEKERFARB była synonimem najwyższej jakości. W naszej działalności kierujemy się trzema wytycznymi: nowoczesna firma, fachowość i działania przyjazne środowisku. Dążymy do zapewnienia klientom komfortu, który gwarantują wysokiej jakości profesjonalne produkty, zarówno pod względem użytkowym, jak i ekologicznym. Polecamy nasze artykuły z czystym sumieniem, gdyż, świadomi negatywnego wpływu chemikaliów na środowisko, skupiamy się na minimalizowaniu zagrożeń. Potwierdzeniem tych starań jest ścisła współpraca z odbiorcami z Danii, Szwecji i Norwegii, a kraje te są powszechnie znane z proekologicznych zachowań. Będąc profesjonalnym i odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorstwem z wieloletnim doświadczeniem, realizujemy naszą misję oferując najwyższej jakości produkty oraz dbając o środowisko naturalne.

Dlaczego warto nam zaufać?

Jakość i doświadczenie

W branży działamy już od 1989 roku i to wieloletnie doświadczenie skutkuje produktami najwyżej jakości.

Polski producent

Jesteśmy producentem a nie pośrednikiem. Dzięki temu masz pewność, że kupujesz z pewnego źródła.

Innowacyjne rozwiązania

Oferujemy system malowania farb podkładową, a następnie nawierzchniową, który gwarantuje najlepszą trwałość pokrycia.

Fachowe doradztwo

Ściśle współpracujemy z wykonawcami, dzięki czemu oferujemy doradztwo oparte na doświadczeniu.

Opinie

Zobacz co mówią o nas klienci, którzy skorzystali z naszych produktów.

Paweł K.
Paweł K.
Read More
Bardzo gorąco polecam. Produkty wysokiej klasy, profesjonalne doradztwo. Pomogą w doborze odpowiedniego systemu malarskiego czy to dla profesjonalnego wykonawcy czy amatora.
Krzysztof B.
Krzysztof B.
Read More
Super wydajne impregnaty. 15 letnia umyta i zaimpregnowana dachówka wygląda jak nowa. Świetna obsługa klienta. Polecam
Dominik K.
Dominik K.
Read More
Gorąco polecam. Produkty najwyższej jakości oraz fachowa i miła obsługa.
Łukasz S.
Łukasz S.
Read More
Produkty z górnej półki. Polecam
Robert K.
Robert K.
Read More
Fantastyczni ludzie za którymi stoi niepodważalnie wiedza i doświadczenie. Świetna atmosfera podczas szkolenia, zakres omówionych tematów jak i część praktyczna przeprowadzona w czytelny i łatwy do przyswojenia sposób, a przy tym w pełni profesjonalny. Polecam serdecznie i pozdrawiam przemiłą obsługę 🙂
Wash Complex
Wash Complex
Read More
Na co dzień nasza firma Wash Complex zajmuje się czyszczeniem oraz impregnacją różnych powierzchni m.in. Kostka brukowa,elewacja, dachówka Korzystam z impregnatów firmy BekerFarb od trzech lat jestem bardzo zadowolony zarówna ja jak i nasi klienci. Impregnaty są bardzo dobrej jakości dlatego polecam je w 100%
Previous
Next
Koszyk