Filtruj po cenie


Środek czyszczący

Środek czyszczący PAD-SAUBER, który znajdziesz w naszej ofercie skutecznie oczyszcza i zabezpiecza powierzchnię kostki brukowej, zachowując jej kolor i strukturę.

Wyświetlanie jednego wyniku

Środki do czyszczenia kostki brukowej

Do ich najważniejszych cech należą: przeciwdziałanie zjawisku zielenienia, łatwość aplikacji, zmiękczanie brudu w porach powierzchni, usuwanie zanieczyszczeń ropopochodnych i organicznych oraz profesjonalne przygotowanie podłoża do impregnacji. Dzięki środkom marki BEKERFARB czyszczenie kostki brukowej z oleju, mchu i innych zanieczyszczeń stanie się proste i efektowne. Nasz płyn sprawdzi się między innymi na podjazdach, parkingach, halach produkcyjnych oraz stacjach paliwowych i w wielu innych miejscach wyłożonych kostką. Usunie zanieczyszczenia smoliste oraz brud pochodzenia roślinnego, a także oczyści i zakonserwuje kostkę brukową, chroniąc ją przed szkodliwym działaniem pleśni, porostów lub mchów. Płyn do mycia kostki brukowej marki BEKERFARB nie ma sobie równych – został stworzony w oparciu o najnowsze technologie z dziedziny chemii przemysłowej i wykorzystuje najskuteczniejsze, sprawdzone rozwiązania, dzięki którym każda weranda lub taras odzyskają dawny blask.

Po co czyścić kostkę brukową?

Z biegiem lat kostka brukowa traci swój dawny wygląd – powstają na niej różne zanieczyszczenia, przez co nie prezentuje się tak elegancko jak na początku. Najczęstszymi problemami są mech, tłuste plamy i resztki farby lub tynku. Olej na kostce, rdzę, porosty i inne zabrudzenia najszybciej usuniesz przy pomocy specjalnego środka do mycia kostki brukowej, takiego jak płyn marki BEKERFARB – PAD-SAUBER. Preparat głęboko wnika w powierzchnię, likwidując zarodniki mchów i porostów. Dodatkowo odtłuszcza powierzchnię i zabezpiecza ją przed porastaniem. Wszystko to jest niezwykle ważne, ponieważ brak pielęgnacji kostki grozi jej zniszczeniem. Nie warto czekać aż plac będzie już w tak złym stanie, że czyszczenie i renowacja za pomocą specjalnych preparatów nic nie pomoże i jedynym wyjściem będzie położenie nowej nawierzchni. Lepiej regularnie stosować sprawdzone środki do mycia kostki i zaoszczędzić sobie tego problemu. Szczególnie, że płyn marki BEKERFARB jest łatwy w aplikacji, a efekt, który daje, utrzymuje się przez długi czas. Wystarczy za pomocą pianownicy rozprowadzić po całej powierzchni. Zapewniamy, że nie zmieni to ani jej struktury ani koloru, a jedynie usunie niepożądany brud.

Zalety preparatów do czyszczenia kostki brukowej

Regularne czyszczenie kostki brukowej przy użyciu specjalistycznego płynu do mycia tego rodzaju powierzchni zapewnia nie tylko estetyczny wygląd podwórka i chroni podłoże przed niszczeniem, ale także realnie wpływa na bezpieczeństwo Twoje i pozostałych domowników. Tłuste plamy, resztki farby lub mech w łatwy sposób mogą przecież przyczynić się do poślizgnięcia i upadku. Odpowiedni środek do czyszczenia kostki brukowej marki BEKERFARB gwarantuje długotrwały efekt i zapewnia również większą odporność na zabrudzenia i porastanie w przyszłości. Do tego jest łatwy w aplikacji oraz skutecznie zmiękcza brud, usuwając nie tylko zanieczyszczenia organiczne, ale także plamy ropopochodne. Dodatkowo konserwuje kostkę, chroniąc ją przed szkodliwym działaniem pleśni, porostów i mchów. Płyn PAD-SAUBER jest naprawdę skuteczny i jednocześnie bardzo wydajny. Dokładnie czyści daną powierzchnię, nie zmieniając jej porowatej struktury i dotychczasowego koloru, przygotowując podłoże do kolejnego ważnego kroku, jakim jest impregnacja kostki brukowej.

Koszyk
Masz pytania?
Zostaw swój numer telefonu, odzwonimy.
Masz pytania?
Zostaw swój numer telefonu, odzwonimy.
Kiedy warto stosować zaprawę?
Zaprawa naprawczo-wyrównawcza (stosowana razem z gruntem) jest używana, gdy konieczne jest wygładzenie powierzchni betonowej. Jest szczególnie przydatna w miejscach, gdzie oczekuje się estetycznie wykończonej i niezwykle gładkiej powierzchni. Zapraszamy do obejrzenia naszego filmu demonstracyjnego, aby dowiedzieć się więcej na temat stosowania zaprawy.
Kiedy warto stosować zaprawę?
Zaprawa naprawczo-wyrównawcza (stosowana razem z gruntem) jest używana, gdy konieczne jest wygładzenie powierzchni betonowej. Jest szczególnie przydatna w miejscach, gdzie oczekuje się estetycznie wykończonej i niezwykle gładkiej powierzchni. Zapraszamy do obejrzenia naszego filmu demonstracyjnego, aby dowiedzieć się więcej na temat stosowania zaprawy.