Filtruj po cenie


Środek czyszczący

Środek czyszczący PAD-SAUBER, który znajdziesz w naszej ofercie skutecznie oczyszcza i zabezpiecza powierzchnię kostki brukowej, zachowując jej kolor i strukturę.

Wyświetlanie jednego wyniku

Środki do czyszczenia kostki brukowej

Do ich najważniejszych cech należą: przeciwdziałanie zjawisku zielenienia, łatwość aplikacji, zmiękczanie brudu w porach powierzchni, usuwanie zanieczyszczeń ropopochodnych i organicznych oraz profesjonalne przygotowanie podłoża do impregnacji. Dzięki środkom marki BEKERFARB czyszczenie kostki brukowej z oleju, mchu i innych zanieczyszczeń stanie się proste i efektowne. Nasz płyn sprawdzi się między innymi na podjazdach, parkingach, halach produkcyjnych oraz stacjach paliwowych i w wielu innych miejscach wyłożonych kostką. Usunie zanieczyszczenia smoliste oraz brud pochodzenia roślinnego, a także oczyści i zakonserwuje kostkę brukową, chroniąc ją przed szkodliwym działaniem pleśni, porostów lub mchów. Płyn do mycia kostki brukowej marki BEKERFARB nie ma sobie równych – został stworzony w oparciu o najnowsze technologie z dziedziny chemii przemysłowej i wykorzystuje najskuteczniejsze, sprawdzone rozwiązania, dzięki którym każda weranda lub taras odzyskają dawny blask.

Po co czyścić kostkę brukową?

Z biegiem lat kostka brukowa traci swój dawny wygląd – powstają na niej różne zanieczyszczenia, przez co nie prezentuje się tak elegancko jak na początku. Najczęstszymi problemami są mech, tłuste plamy i resztki farby lub tynku. Olej na kostce, rdzę, porosty i inne zabrudzenia najszybciej usuniesz przy pomocy specjalnego środka do mycia kostki brukowej, takiego jak płyn marki BEKERFARB – PAD-SAUBER. Preparat głęboko wnika w powierzchnię, likwidując zarodniki mchów i porostów. Dodatkowo odtłuszcza powierzchnię i zabezpiecza ją przed porastaniem. Wszystko to jest niezwykle ważne, ponieważ brak pielęgnacji kostki grozi jej zniszczeniem. Nie warto czekać aż plac będzie już w tak złym stanie, że czyszczenie i renowacja za pomocą specjalnych preparatów nic nie pomoże i jedynym wyjściem będzie położenie nowej nawierzchni. Lepiej regularnie stosować sprawdzone środki do mycia kostki i zaoszczędzić sobie tego problemu. Szczególnie, że płyn marki BEKERFARB jest łatwy w aplikacji, a efekt, który daje, utrzymuje się przez długi czas. Wystarczy za pomocą pianownicy rozprowadzić po całej powierzchni. Zapewniamy, że nie zmieni to ani jej struktury ani koloru, a jedynie usunie niepożądany brud.

Zalety preparatów do czyszczenia kostki brukowej

Regularne czyszczenie kostki brukowej przy użyciu specjalistycznego płynu do mycia tego rodzaju powierzchni zapewnia nie tylko estetyczny wygląd podwórka i chroni podłoże przed niszczeniem, ale także realnie wpływa na bezpieczeństwo Twoje i pozostałych domowników. Tłuste plamy, resztki farby lub mech w łatwy sposób mogą przecież przyczynić się do poślizgnięcia i upadku. Odpowiedni środek do czyszczenia kostki brukowej marki BEKERFARB gwarantuje długotrwały efekt i zapewnia również większą odporność na zabrudzenia i porastanie w przyszłości. Do tego jest łatwy w aplikacji oraz skutecznie zmiękcza brud, usuwając nie tylko zanieczyszczenia organiczne, ale także plamy ropopochodne. Dodatkowo konserwuje kostkę, chroniąc ją przed szkodliwym działaniem pleśni, porostów i mchów. Płyn PAD-SAUBER jest naprawdę skuteczny i jednocześnie bardzo wydajny. Dokładnie czyści daną powierzchnię, nie zmieniając jej porowatej struktury i dotychczasowego koloru, przygotowując podłoże do kolejnego ważnego kroku, jakim jest impregnacja kostki brukowej.

Koszyk
Masz pytania?
Zostaw swój numer telefonu, odzwonimy.
Masz pytania?
Zostaw swój numer telefonu, odzwonimy.