Filtruj po cenie


Dach

Renowacja dachu nie musi już dłużej oznaczać wysokich kosztów oraz uciążliwego, przeciągającego się remontu. Jest to możliwe dzięki oferowanym przez nas wysokiej jakości środkom oraz farbom. Czytaj więcej

Wyświetlanie 1–15 z 28 wyników

Farba na dach najwyższej jakości

Jeżeli zastanawiasz się, czy warto kupić marketową farbę na dach, to mamy dla Ciebie odpowiedź, która może Cię zaskoczyć – sądzimy, że nie zawsze warto, ze względu na różną jakość oferowanych przez sklepy produktów. Wiele marketowych farb na dach nie spełnia wymagań farby dachowej, która powinna posiadać wysoką odporność na warunki atmosferyczne oraz odpowiednie stężenie pigmentu. Kupując farby na dach w bardzo niskiej cenie, nie powinniśmy się dziwić, że nie są one zbyt dobrej jakości. Z drugiej strony, cena naszych farb na dach nie jest wygórowana, a są to farby najlepszej jakości na rynku.

Na pewno jednak warto kupić naszą farbę, ponieważ spełnia wszelkie wymagania, aby być farbą, która szybko nie blaknie i doskonale kryje zniszczoną powierzchnię dachówki czy blachy. Farby do dachu BEKERFARB to produkty, które zostały opracowane w toku wielu badań i lat doświadczeń. Przez 25 lat produkowaliśmy pokrycia dachowe, a następnie przez lata doskonaliliśmy naszą chemię dachową, aby zaproponować Ci produkty najlepszej jakości, wydajne i o najwyższym stopniu trwałości. Ciężka praca i wieloletnia praktyka sprawiły, że nasze farby do malowania dachu wyznaczają obecnie standard jakości na rynku.

Zalety malowania dachu

Korzyści z malowania dachu jest wiele, zwłaszcza, jeśli użyjemy do tego wysokogatunkowej farby typu BEKERFARB. Najważniejsze z nich to:

  • ochrona dachu przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, takich jak deszcz, śnieg czy zmiany temperatury;
  • ochrona dachu przed występującym przez cały rok promieniowaniem UV, które negatywnie wpływa na trwałość koloru;
  • zapobieganie występowaniu mchów, porostów i wykwitów wapiennych; Zapobieganie występowaniu rdzy w przypadku pokryć z blachy;
  • przedłużenie żywotności dachu;
  • zapobieganie pękaniu powłoki;
  • ochrona koloru i przedłużenie intensywności odcienia;
  • ujednolicenie powierzchni dachu;
  • odświeżenie dachówki i poprawa wyglądu budynku.
Pamiętaj, że dach pełni wiele istotnych funkcji. Chroni Ciebie i Twój dobytek oraz wpływa na prezencję całego domu lub obiektu. Musi być więc odpowiednio zabezpieczony zarówno na etapie budowy, jak i po kilku latach eksploatacji. To naturalne, że z biegiem lat każdy materiał potrzebuje odświeżenia. Na szczęście odpowiednio dobrana farba na dach, może rozwiązać każdy problem i uchronić Cię przed koniecznością wymiany pokrycia na nowe.Pamiętaj, że dach pełni wiele istotnych funkcji. Chroni Ciebie i Twój dobytek oraz wpływa na prezencję całego domu lub obiektu. Musi być więc odpowiednio zabezpieczony zarówno na etapie budowy, jak i po kilku latach eksploatacji. To naturalne, że z biegiem lat każdy materiał potrzebuje odświeżenia. Na szczęście odpowiednio dobrana farba na dach, może rozwiązać każdy problem i uchronić Cię przed koniecznością wymiany pokrycia na nowe.

Farba do dachu - jak ją wybrać?

Farby dobieramy oczywiście względem rodzaju pokrycia dachowego, które chcemy odnowić. I tak, chcąc pomalować dach z dachówki betonowej, musimy kupić farbę do dachówki betonowej. Jednakże trzeba pamiętać, że nasza firma nie oferuje standardowego rozwiązania w postaci jednej farby do dwukrotnego malowania, a innowacyjne rozwiązanie polegające na malowaniu najpierw farbą podkładową, a następnie farbą nawierzchniową. Dlaczego tak? Odpowiadamy poniżej.

Podkładowa farba do dachów ma na celu perfekcyjne pokrycie zniszczonej powierzchni oraz jej wygładzenie, aby farba nawierzchniowa mogła zostać lepiej zaaplikowana, a jej powłoka wyglądała lepiej. Z kolei farba dachowa nawierzchniowa ma na celu pokrycie intensywnym i trwałym kolorem oraz ochronę UV. Są w niej bowiem zawarte cząsteczki, które chronią farbę przed utratą pigmentu. Oczywiście nic nie jest wieczne i z biegiem lat farba blaknie, jednak jest to znacznie wolniejszy proces niż w przypadku marketowych farb konkurencyjnych.

Koszyk
Masz pytania?
Zostaw swój numer telefonu, odzwonimy.
Masz pytania?
Zostaw swój numer telefonu, odzwonimy.