Filtruj po cenie


Impregnat

Jeśli chcesz odświeżyć wygląd swojego pokrycia dachowego, pomyśl o impregnacji dachu. To praktyczne i ekonomiczne rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb. Czytaj więcej

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Co daje impregnat do dachówki?

Zastosowanie profesjonalnego preparatu do impregnacji dachówki od BEKERFARB jest gwarancją osiągnięcia satysfakcjonujących efektów wizualnych. Ten typ impregnatu należy do środków silnie zabezpieczających powierzchnię dachu przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi (deszcz, śnieg, upał). Specjalistyczna impregnacja nadaje pokryciu delikatnego połysku i zapewnia pogłębiający efekt kolorystyczny malowanej powierzchni. Preparat wnika w strukturę poszycia na tyle głęboko, że ogranicza chłonięcie wody, zabezpieczając dach przed niszczeniem.

Oferowany przez nas impregnat do dachówki skutecznie niszczy zalegające w porach dachu zarodniki alg i mchów, a tym samym skutecznie zabezpiecza powierzchnię dachową przed nieestetycznym porastaniem. Bariera ochronna wytworzona przez produkt odbija promienie UV i chroni poszycie przed niekorzystnym oddziaływaniem czynników zewnętrznych, w tym blaknięciem pod wpływem słońca. Farba rekomendowana przez BEKERFARB zabezpiecza dach, pozwalając zachować czystość i estetyczny wygląd pokrycia, a jednocześnie zwiększa żywotność powłoki na wiele lat.

Koszyk
Masz pytania?
Zostaw swój numer telefonu, odzwonimy.
Masz pytania?
Zostaw swój numer telefonu, odzwonimy.
Kiedy warto stosować zaprawę?
Zaprawa naprawczo-wyrównawcza (stosowana razem z gruntem) jest używana, gdy konieczne jest wygładzenie powierzchni betonowej. Jest szczególnie przydatna w miejscach, gdzie oczekuje się estetycznie wykończonej i niezwykle gładkiej powierzchni. Zapraszamy do obejrzenia naszego filmu demonstracyjnego, aby dowiedzieć się więcej na temat stosowania zaprawy.
Kiedy warto stosować zaprawę?
Zaprawa naprawczo-wyrównawcza (stosowana razem z gruntem) jest używana, gdy konieczne jest wygładzenie powierzchni betonowej. Jest szczególnie przydatna w miejscach, gdzie oczekuje się estetycznie wykończonej i niezwykle gładkiej powierzchni. Zapraszamy do obejrzenia naszego filmu demonstracyjnego, aby dowiedzieć się więcej na temat stosowania zaprawy.