kostka czyszczenie Mycie

Efekt przed i po

malowanie kostka 2 Mycie

Efekt przed

malowanie kostka 3 Mycie

Efekt po

Mycie kostki brukowej

Mycie kostki brukowej polega na dokładnym wyczyszczeniu powierzchni z wszelkich zabrudzeń, mchów czy porostów przy pomocy myjki wysokociśnieniowej. Zalecamy użycie środka czyszczącego Pad-Sauber, który znacząco przyspieszy i ułatwi proces mycia.
Jeśli kostka jest tylko zabrudzona, ale w dobrym stanie – warto zdecydować się dodatkowo na impregnację lub impregnację z efektem mokrej kostki. Natomiast w przypadku kiedy powierzchnia kostki jest już mocno zdegradowana lub chcemy zmienić jej kolor, zalecamy malowanie z możliwością zmiany koloru na dowolny dostępny.
Każdy z wyżej wymienionych sposobów renowacji dodatkowo zabezpiecza kostkę przed działaniem degradujących czynników zewnętrznych oraz spowolnią proces brudzenia się powierzchni.

Etapy technologii

1

Mycie

Środek rozcieńczyć w proporcji 1:10 z wodą, przy intensywniejszych zabrudzeniach użyć proporcji 1:5 wody. Preparat aplikuje się za pomocą pianownicy lub oprysku z rozpylaczem, tak aby uzyskać pianę. Po około 20 minutach powtórzyć proces jeżeli powierzchnia jest silnie zabrudzona, a następnie zmyć dużą ilością wody za pomocą myjki ciśnieniowej. Po całkowitym wyschnięciu powierzchni można rozpocząć impregnację lub malowanie.

Produkt użyty w etapie:
Maszyna użyta w etapie:

Dodatkowa wiedza

Zapoznaj się z naszymi wpisami blogowymi.

Koszyk
Masz pytania?
Zostaw swój numer telefonu, odzwonimy.
Masz pytania?
Zostaw swój numer telefonu, odzwonimy.