Filtruj po cenie


Agregaty malarskie

Agregat hydrodynamiczny to narzędzie znacznie poprawiające jakość oraz czas malowania średnich i dużych powierzchni domu, mieszkania, biura oraz powierzchni przemysłowych. Czytaj więcej

Wyświetlanie 1–15 z 26 wyników

Agregaty do malowania dachów i ścian

Malowanie agregatem znacznie przyspiesza pracę, dlatego warto pomyśleć o skorzystaniu z tego sprzętu jeszcze przed rozpoczęciem budowy lub remontu. Nie musisz jednak kupować agregatu malarskiego do jednorazowej inwestycji – możesz go wynająć! Nasza firma, oprócz sprzedaży agregatów świadczy usługi z zakresu ich wypożyczania. Wszystkie urządzenia z naszej oferty zostały skonfigurowane według naszych wytycznych opierających się na wnikliwej analizie technologii produkcji, po wywiadach z użytkownikami tego typu maszyn, oraz w oparciu o własne wieloletnie doświadczenie.

Jak działa agregat malarski?

Agregat malarski służy do malowania natryskowego ścian i elewacji zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Działanie urządzenia polega na tłoczeniu pod odpowiednio wysokim ciśnieniem farby, dzięki czemu można szybko nakładać równomierne powłoki. Agregaty do malowania natryskowego, które możesz u nas wypożyczyć są wydajne, mają różne wielkości oraz są tak skonstruowane, że poszczególne części można wymienić na inne, dzięki czemu oferowane przez nas urządzenia są niezawodne i doskonale służą przez cały czas.

Jak wybrać odpowiedni agregat malarski?

Wybór agregatu malarskiego jest uzależniony od wielu czynników. Na szczęście posiadamy urządzenia na wynajem przeznaczone zarówno dla profesjonalistów, którzy szukają agregatu do codziennego użytku, jak i dla osób potrzebujących sprzętu do jednorazowego wykończenia domu lub mieszkania. To, jaki agregat malarski wypożyczysz, zależy także od materiału, którym będziesz pokrywać ściany. Inne urządzenie służy do nakładania farb elewacyjnych czy połaci dachowych, a inne do farb lateksowych. Agregat do malowania natryskowego tylko wtedy spełni swoją funkcję, jeśli będzie odpowiednio dostosowany do Twoich potrzeb. W naszej wypożyczalni znajdziesz agregaty najnowszej generacji, dzięki którym pokryjesz wybraną powierzchnię praktycznie wszystkim: akrylem, farbą, szpachlą, izolacją i wieloma innymi materiałami.

Co wyróżnia oferowane przez nas agregaty malarskie?

Dostępne w naszej ofercie agregaty malarskie to nowoczesne urządzenia z systemem SmartControl, który daje możliwość nadzoru parametrów pracy, posiada inteligentny regulator ciśnienia roboczego pozwalający na równomierne nakładanie farby oraz jest odpowiedzialny za ochronę agregatu przed zmiennymi warunkami pracy związanej z zasilaniem. Wytrzymała konstrukcja oferowanych przez nas agregatów malarskich zapewnia dodatkowo długą żywotność urządzenia oraz wpływa na większy komfort i poprawia warunki pracy. Specjalna konstrukcja naszych agregatów chroni je podczas pracy przed różnego rodzaju zabrudzeniami, kurzem i pyłem. Wszystkie urządzenia zostały wykonane przy użyciu materiałów najwyższej jakości oraz z zastosowaniem nowoczesnych technologii i rozwiązań. Nasze agregaty malarskie, to urządzenia idealne do prac wykończeniowych oraz renowacyjnych budynków mieszkalnych zarówno dla fachowców, jak i domowych majsterkowiczów. Posiadamy agregaty różnej wielkości, także takie, które z łatwością można wszędzie przetransportować.

Zastosowanie agregatów malarskich

Wiesz już, od czego zależy wybór konkretnego modelu agregatu malarskiego. Ale czy masz świadomość, jak szerokie zastosowanie ma to urządzenie? Malowanie natryskowe doskonale sprawdza się zarówno przy dużych, jak i trudnych powierzchniach. Za pomocą agregatu możesz dokładnie pokryć dach, ściany wewnętrzne i zewnętrzne, całe elewacje, kostkę brukową i wiele innych wymagających płaszczyzn. Nowoczesne agregaty – czyli takie, które są dostępne w naszej wypożyczalni – mają to do siebie, że mogą podawać różne materiały, na przykład lakier, akryl, podkład, emalię, bejcę lub emulsję. Dzięki temu nie musisz ograniczać się wyłącznie do malowania ścian farbą za pomocą agregatu, możesz spokojnie pokryć wybraną powierzchnię różnymi preparatami. Agregat sprawdzi się zarówno na etapie budowy, jak i remontu. Znacząco przyspieszy pracę i ułatwi renowację obiektu. To przecież naturalne, że z biegiem lat dach, kostka albo ściany – zwłaszcza zewnętrzne – nie wyglądają jak nowe i wymagają odświeżenia. Są cały czas narażone na działanie czynników atmosferycznych i mocno eksploatowane. Na szczęście przy pomocy agregatu możesz sprawić, że odzyskają dawną świetność i estetyczny wygląd.

Agregaty malarskie na wynajem

Jeśli chcesz dokładnie pokryć całą powierzchnię, a zwłaszcza trudno dostępne miejsca, nic nie sprawdzi się lepiej niż agregat do malowania natryskowego. Nie musisz jednak kupować tego urządzenia do jednorazowej inwestycji ponieważ oferujemy wypożyczenie agregatu malarskiego. Zapewniamy, że otrzymasz od nas nowoczesne urządzenie, które znacząco usprawni Twoją pracę. Oferujemy profesjonalny i niezawodny sprzęt, który jest regularnie serwisowany, a eksploatowane części wymieniane na nowe, dzięki czemu nasze agregaty przez cały czas działają sprawnie i bez zarzutu. W naszej wypożyczalni agregatów BEKERFARB dostępne są modele przeznaczone dla profesjonalistów, którzy szukają narzędzia do codziennego użytku, jak i dla osób potrzebujących sprzętu do jednorazowego przedsięwzięcia. Jeśli nie wiesz, który model będzie najlepiej odpowiadał na Twoje potrzeby, nasz doradca pomoże Ci wybrać odpowiedni agregat. Wynajem agregatów malarskich prowadzimy w: Poznań oraz całe województwo wielkopolskie i lubuskie.

Koszyk
Masz pytania?
Zostaw swój numer telefonu, odzwonimy.
Masz pytania?
Zostaw swój numer telefonu, odzwonimy.