Filtruj po cenie


Szlifierki do betonu

Szlifierka do betonu to praktyczne i wygodne urządzenie, które służy do szlifowania, polerowania oraz renowacji kamienia i betonu. Czytaj więcej

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Jak działa szlifierka do betonu?

Najważniejszym elementem w szlifierce są tarcze, które pod wpływem pracy silnika – czyli „serca” urządzenia osłoniętego szczelną obudową – są wprawiane w ruch obrotowy i wygładzają beton, dotykając go. Oferowane przed nas zacieraczki do betonu mają tarcze o różnej gradacji, w związku z czym nadają się do obrabiania betonu o różnym stopniu twardości. Ponieważ podczas pracy tworzy się dużo pyłu, a jego nadmiar może zaszkodzić szlifierce, urządzenia zostały wyposażone w specjalny mechanizm w postaci wbudowanego odkurzacza lub rury umożliwiającej podłączenie do niego, dzięki czemu na bieżąco pył jest odprowadzany poza urządzenie. Szlifierki z naszej wypożyczalni nadają się do:

  • szlifowania świeżo wylanego betonowego fundamentu;
  • częściowego usunięcia zużytej warstwy starej powłoki;
  • przygotowania powierzchni do wykończenia;
  • eliminowania wad powierzchni betonowej lub kamiennej;
  • zwiększenia szorstkość betonu w celu zwiększenia przyczepności;
  • polerowania powierzchni do idealnej czystości.

Oferowane przez nas szlifierki działają na dwa sposoby. Pierwszy to metoda na mokro, która polega na pracy w wilgotnym środowisku. Proces ten ma sporo zalet, między innymi zapobiega powstawaniu pyłu, zwiększa żywotność narzędzia oraz ułatwia pracę. Metoda na sucho – czyli drugi sposób – wytwarza znacznie więcej pyłu. Jednak przy użyciu tej metody niedociągnięcia są lepiej widoczne i można je dzięki temu bez problemu wyeliminować. Natomiast obecność elementów odprowadzających pył sprawia, że jest to proces równie łatwy do wykonania, co metoda na mokro.

Dlaczego warto wybrać nasze szlifierki do betonu?

Szlifierka do betonu to nie tylko urządzenie praktyczne i ułatwiające prace wykończeniowe, ale czasami wręcz niezbędne. Urządzenie to przydaje się w wielu różnych awaryjnych sytuacjach, na przykład wygładzi powierzchnię, od której odkleił się kafelek lub sztukateria, przygotuje podłoże do aplikacji tynku albo szlifowania ścian z betonu architektonicznego. Stawiając na model z naszej oferty, masz pewność, że zyskujesz produkt, który jest:

  • dokładny i precyzyjny – dzięki zacieraczce wyszlifujesz nawet trudno dostępne kąty;
  • nowoczesny i ergonomiczny – nasze maszyny do szlifowania betonu mogą poszczycić się designem, który nie tylko dobrze wygląda, ale również przekłada się na jakość i tempo pracy;
  • trwały i wytrzymały – wszystkie szlifierki z naszej wypożyczalni działają bez zarzutu, a ich części regularnie sprawdzane pod kątem jakości i wydajności pracy.

Co wyróżnia oferowane przez nas maszyny do betonu?

Oferowane przez nas modele maszyn do szlifowania betonu to nowoczesne urządzenia, które umożliwiają wykonywanie zleceń profesjonalistom oraz usprawniają pracę osobom indywidualnym. Wszystkie zamawiane przez nas zacieraczki są najpierw konfigurowane według naszych wytycznych, które opierają się na wnikliwej analizie ich technologii produkcji i budowy, licznych wywiadach z użytkownikami tego typu maszyn oraz w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej. Posiadamy ogromną wiedzę z zakresu projektowania, produkcji i sprzedaży różnego rodzaju ciągów technologicznych, dzięki czemu dokładnie wiemy, jakie cechy powinien mieć konkretny rodzaj maszyny. Importowane i dystrybuowane przez nas szlifierki do betonu są więc sprawdzonymi i wysokiej jakości maszynami, które wyróżnia trwałość, wysoka wydajność, kultura pracy i ergonomia. Jesteśmy przekonani, że każdy z oferowanych przez nas modeli spełni Twoje oczekiwania i ułatwi Ci renowację betonowej powierzchni.

Koszyk
Masz pytania?
Zostaw swój numer telefonu, odzwonimy.
Masz pytania?
Zostaw swój numer telefonu, odzwonimy.