Technologia renowacji kostki brukowej

Wybierz technologię, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Ciesz się rewelacyjnym efektem i trwałością produktów do renowacji kostki brukowej Bekerfarb!
Dostępne technologie:

Mycie

Rodzaj powierzchni – każdy rodzaj kostki brukowej
Kondycja powierzchni – każda kondycja powierzchni

Impregnacja

Rodzaj powierzchni – kostka szara lub barwiona
Kondycja powierzchni – dobra

Impregnacja - efekt mokrej kostki

Rodzaj powierzchni – kostka szara lub barwiona
Kondycja powierzchni – dobra

Malowanie

Rodzaj powierzchni – kostka szara lub barwiona
Kondycja powierzchni – odbarwienia lub/i wykwity

Jak odświeżyć kostkę brukową?

Jeżeli zastanawiasz się czym impregnować kostkę brukową, odpowiedź nie może być prostsza – impregnatem do kostki brukowej. Impregnacja kostki niesie ze sobą wiele zalet i zaleca się ją wykonywać zarówno na nowej kostce (chociaż musi mieć minimum 30 dni od produkcji) jak i na starszej. Impregnowanie kostki brukowej sprawia, że zabrudzenia nie wnikają w powierzchnię, wilgoć nie narusza struktury kostki, a jej kolor znacznie dłużej utrzymuje swoją oryginalną barwę. Jak impregnować kostkę brukową? Tego dowiesz się klikając na odpowiednią technologię powyżej. Przy impregnacji warto jeszcze wspomnieć o efekcie mokrej kostki, który uzyskuje się impregnując kostkę specjalnym impregnatem rozpuszczalnikowym. Należy jednak pamiętać, że tzw. mokra kostka pokaże się tylko w przypadku kostki barwionej, nie szarej.

Malowanie kostki brukowej jest dość specyficzne ponieważ przebiega tak samo jak jej impregnacja, a sama farba ma właściwości chemiczne impregnatu. Chodzi o to, że standardowo rozumiana farba nie utrzymałaby się na powierzchni kostki zbyt długo i dlatego jeżeli chcemy uzyskać efekt pomalowania kostki to musimy użyć impregnatu barwiącego, który dla lepszej jasności nazywamy farbą. Impregnat wnika w powierzchnię kostki razem z pigmentem, przez co trwałość koloru jest znacznie lepsza. Malowanie kostki brukowej na inny kolor jak najbardziej ma sens i z naszą farbą PAD-FLEGEN-INTENSO jesteś w stanie uzyskać rewelacyjne efekty.

Dlaczego warto użyć technologii Bekerfarb?

Zastosowanie produktów Bekerfarb zwiększy walory estetyczne i wartość nieruchomości.

Każda technologia jest dostosowana do stanu kostki i efektu, jaki chcesz uzyskać.

Rozwiązuje takie problemy jak wykwity wapienne, wyblakły kolor i degradacja powierzchni.

Chroni przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych.

Koszyk
Masz pytania?
Zostaw swój numer telefonu, odzwonimy.
Masz pytania?
Zostaw swój numer telefonu, odzwonimy.