Kategorie


Filtruj po cenie


Ostatnio oglądane produkty

Chemia

Doświadczenie osób współtworzących naszą firmę sięga aż 1989 roku. Początkowo w zakresie produkcji pokryć dachowych, a następnie chemii dachowej. Czytaj więcej

Wyświetlanie 1–15 z 81 wyników

Oto kolejne powody, dla których warto wybrać właśnie nasze produkty:

  • nie prowadzimy sprzedaży w marketach budowlanych, czyli nasze produkty nie są obłożone dodatkową marżą, dzięki czemu możemy zaoferować niższe ceny i lepszą jakość;
  • stosujemy nieinwazyjne środki zabezpieczające zamiast biocydów, które można spotkać w większości farb na rynku;
  • indywidualnie podchodzimy do każdego Klienta, produkując nawet środki o określonych właściwościach pod konkretne zamówienie.

To wszystko sprawia, że nasza chemia to produkty:

  • bezpieczne dla ludzi i środowiska,
  • o najlepszej jakości,
  • łatwe w użyciu.

Zawsze doradzamy Klientom najlepsze rozwiązania, dzięki którym mogą odnowić swój dach czy kostkę brukową w najbardziej optymalny sposób i w jak najniższym koszcie. Nasz dział obsługi Klienta tworzą osoby posiadające wiedzę o metodach renowacji oraz dogłębną wiedzę o naszych produktach. Choć naszą klientelę stanowi rzesza osób prywatnych, to o jakości naszych produktów najlepiej świadczy fakt, że posiadamy duże grono stale współpracujących z nami wykonawców. Firmy wykonawcze dobrze nas kojarzą oraz cenią za uczciwe i profesjonalne podejście.

Nasza chemia to najlepszy wybór jeśli szukasz sprawdzonych rozwiązań dających długotrwałe efekty.

Koszyk
Masz pytania?
Zostaw swój numer telefonu, odzwonimy.
Masz pytania?
Zostaw swój numer telefonu, odzwonimy.
Kiedy warto stosować zaprawę?
Zaprawa naprawczo-wyrównawcza (stosowana razem z gruntem) jest używana, gdy konieczne jest wygładzenie powierzchni betonowej. Jest szczególnie przydatna w miejscach, gdzie oczekuje się estetycznie wykończonej i niezwykle gładkiej powierzchni. Zapraszamy do obejrzenia naszego filmu demonstracyjnego, aby dowiedzieć się więcej na temat stosowania zaprawy.
Kiedy warto stosować zaprawę?
Zaprawa naprawczo-wyrównawcza (stosowana razem z gruntem) jest używana, gdy konieczne jest wygładzenie powierzchni betonowej. Jest szczególnie przydatna w miejscach, gdzie oczekuje się estetycznie wykończonej i niezwykle gładkiej powierzchni. Zapraszamy do obejrzenia naszego filmu demonstracyjnego, aby dowiedzieć się więcej na temat stosowania zaprawy.