Filtruj po cenie


Farba

W naszej ofercie znajduje się innowacyjna farba do kostki brukowej, która nadaje powierzchni pięknego koloru. Efekt jest bardzo trwały, ponieważ farba głęboko penetruje strukturę kostki i wypełnia jej pory. Czytaj więcej

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Farba do kostki brukowej w dobrej cenie

Kostki brukowe to wygodne rozwiązania, które sprawdzają się od wielu lat w miejscach publicznych, przy sklepach i punktach usługowych, ale także wszędzie tam, gdzie użytkownicy przestrzeni chcą prostej powierzchni bez kałuży oraz utrudniających poruszanie się nierówności czy roślin. Właściwa impregnacja kostki brukowej ma ogromne znaczenie, gdy chcemy cieszyć się przez długi czas jej piękną jakością, dobrym wykonaniem oraz żywym kolorem. Kostka – jak każda inna powierzchnia – może się zabrudzić, szczególnie wtedy, gdy na niej parkujemy. Jest także czuła na promieniowanie UV, a przy intensywnych opadach, mrozie czy gradzie mogą się na niej tworzyć takie ślady, których na pewno jako użytkownicy nie chcemy.

Skuteczna farba do kostki brukowej

Kostka brukowa to wygodny materiał, który sprawdza się od wielu lat w miejscach publicznych, przy sklepach i punktach usługowych, ale także wszędzie tam, gdzie użytkownicy przestrzeni chcą osiągnąć efekt prostej powierzchni bez kałuż oraz utrudniających poruszanie się nierówności. Właściwa impregnacja tego materiału budowlanego ma ogromne znaczenie, jeśli chcemy cieszyć się jej wyrazistym kolorem przez długi czas. Kostka, jak każda inna powierzchnia może się zabrudzić. Jest także czuła na promieniowanie UV, a przy intensywnych opadach, mrozie, czy gradzie mogą się na niej tworzyć ślady, które nie są pożądane. Co więc zrobić, by inwestycja w bruk była trafiona? Jej renowacja, malowanie i barwienie to bardzo ważne procesy, które można wykonać samodzielnie z pomocą właściwych środków.

W tym celu idealnie sprawdzi się np. farba do malowania kostki brukowej . Chcąc odpowiedzieć na każdą potrzebę naszych klientów, stworzyliśmy profesjonalne impregnaty barwiące do kostki brukowej. Coraz więcej ludzi dba o otoczenie swojego domu i jeśli kostka jest już eksploatowana od ładnych kilku lat, może wymagać odświeżenia. Wyobraź sobie, że podjazd przed Twoim domem jest wyłożony czerwoną lub czarną kostką. Wygląda świetnie… ale z biegiem czasu ta sama powierzchnia staje się blado-różowa lub poszarzała, czyli nie wygląda zbyt reprezentacyjnie. Dzięki innowacyjnym farbom od BEKERFARB masz szansę odzyskać pierwotną barwę bruku i cieszyć się z efektu przez długi czas.

Koszyk
Masz pytania?
Zostaw swój numer telefonu, odzwonimy.
Masz pytania?
Zostaw swój numer telefonu, odzwonimy.