dachowka ceramiczna czyszczenie Mycie

Efekt przed i po

dachowka ceramiczna malowanie z gruntowainem 1 Mycie

Efekt przed

dachowka ceramiczna malowanie z gruntowaniem 2 Mycie

Efekt po

Mycie dachówki ceramicznej

Mycie dachu polega na dokładnym wyczyszczeniu powierzchni z wszelkich zabrudzeń, mchów czy porostów przy pomocy myjki wysokociśnieniowej. Zalecamy użycie środka czyszczącego Dach-Sauber, który znacząco przyspieszy i ułatwi proces mycia.
Jeśli dach jest tylko zabrudzony, ale w dobrym stanie – warto zdecydować się na czyszczenie wraz z impregnacją. Natomiast w przypadku kiedy kondycja dachówki jest znacząco zdegradowana, zalecamy malowanie dachu z możliwością zmiany koloru na dowolny dostępny – niezależnie od koloru istniejącej powłoki.
Każdy z wyżej wymienionych sposobów renowacji dodatkowo zabezpieczy dach przed działaniem degradujących czynników zewnętrznych oraz spowolni proces brudzenia się powierzchni dachu.

Etapy technologii

1

Mycie

Środek rozcieńczyć w proporcji 1:10 z wodą, przy intensywniejszych zabrudzeniach użyć proporcji 1:5 wody. Preparat aplikuje się za pomocą pianownicy lub oprysku z rozpylaczem, tak aby uzyskać pianę. Po około 20 minutach powtórzyć proces jeżeli powierzchnia jest silnie zabrudzona, a następnie zmyć dużą ilością wody za pomocą myjki ciśnieniowej. Po całkowitym wyschnięciu powierzchni można rozpocząć impregnację lub malowanie.

Produkt użyty w etapie:
Maszyna użyta w etapie:
Koszyk
Masz pytania?
Zostaw swój numer telefonu, odzwonimy.
Masz pytania?
Zostaw swój numer telefonu, odzwonimy.