Technologia renowacji dachów

Wybierz rodzaj powierzchni, a następnie technologię, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Ciesz się rewelacyjnym efektem i trwałością produktów do renowacji dachów Bekerfarb!
Wybierz rodzaj powierzchni

Jak odświeżyć wygląd swojego dachu?

Jeżeli chcesz odnowić swój dach tak, aby wyglądał jak nowy, zrób to korzystając z naszej technologii i naszych produktów. Cały proces odnowienia dachu zawiera się w jego wyczyszczeniu i pomalowaniu bądź impregnacji. Czyszczenie blachy, dachówki czy gontu z naszym środkiem czyszczącym nie ma sobie równych i zobaczysz, że nasz środek usuwa mech oraz inne zanieczyszczenia nagromadzone przez lata na powierzchni dachu. Po wyczyszczenie dachu następnym krokiem jest malowanie lub impregnacja. Nasze farby oraz impregnaty do dachów sprawią, że jego powierzchnia będzie wyglądać jak nowa. Malowanie dachówki oraz innych powierzchni dachowych naszymi farbami daje rezultaty na długie lata, zarówno jeśli chodzi o trwałość koloru jak i jakość pokrycia. Impregnowanie dachówki pozwala na jej skuteczną ochronę oraz odnowienie jej barwy jeśli zdecydujemy się na impregnat barwiący.

Dlaczego warto użyć technologii Bekerfarb?

Zastosowanie produktów Bekerfarb zwiększy walory estetyczne i wartość nieruchomości.

Każda technologia jest dostosowana do stanu dachu i efektu, jaki chcesz uzyskać.

Rozwiązuje takie problemy jak wykwity wapienne, wyblakły kolor i degradacja powierzchni.

Chroni przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych.

Koszyk
Masz pytania?
Zostaw swój numer telefonu, odzwonimy.
Masz pytania?
Zostaw swój numer telefonu, odzwonimy.
Kiedy warto stosować zaprawę?
Zaprawa naprawczo-wyrównawcza (stosowana razem z gruntem) jest używana, gdy konieczne jest wygładzenie powierzchni betonowej. Jest szczególnie przydatna w miejscach, gdzie oczekuje się estetycznie wykończonej i niezwykle gładkiej powierzchni. Zapraszamy do obejrzenia naszego filmu demonstracyjnego, aby dowiedzieć się więcej na temat stosowania zaprawy.
Kiedy warto stosować zaprawę?
Zaprawa naprawczo-wyrównawcza (stosowana razem z gruntem) jest używana, gdy konieczne jest wygładzenie powierzchni betonowej. Jest szczególnie przydatna w miejscach, gdzie oczekuje się estetycznie wykończonej i niezwykle gładkiej powierzchni. Zapraszamy do obejrzenia naszego filmu demonstracyjnego, aby dowiedzieć się więcej na temat stosowania zaprawy.