farby do dachówki betonowej

Powrót

Farba bazowa

Farba nawierzchniowa

 

Skuteczna farba do dachówki betonowej

Zadbany dach, pokryty dachówką betonową może posłużyć nawet kilku pokoleniom. Oczywiście z biegiem czasu kolor dachówki szarzeje, a jej faktura ulega degradacji. Ten rodzaj powierzchni z powodu chropowatości i kruchliwości jest szczególnie czuły na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych oraz porastanie przez mchy i porosty. Dlatego tym bardziej powinniśmy zadbać o odpowiednie zaimpregnowanie pokrycia – idealnym sposobem może być pokrycie go farbą do dachówki betonowej, dzięki której przez wiele lat będzie świetnie wyglądać. Ta inwestycja jest długoterminowa i z tego powodu doskonale wpisuje się w ideę naszej firmy, czyli stawianie na jakość, trwałość i pewną satysfakcję klienta.

Jeśli szukasz produktów, które kompleksowo zatroszczą się o Twoją dachówkę, nie mogłeś lepiej trafić – w BEKERFARB znajdziesz wysokojakościowe produkty, dzięki którym profesjonalnie zatroszczysz się o swoje pokrycie dachowe, w tym o dachówkę betonową. Oferowana przez nas farba do dachówki betonowej z apewnia wyrazisty efekt wizualny, jest bardzo trwała i wydajna.

Farba do dachówki betonowej do zadań specjalnych

Gwarantujemy wysoką jakość asortymentu – przez wiele lat wypracowaliśmy unikatowe receptury farb oraz impregnatów, co skutkuje wysoką jakością pokrycia oraz trwałością koloru. Nasze produkty są odporne na długotrwałe działanie promieni UV, deszcz, mróz czy śnieg oraz w znacznym stopniu odwlekają w czasie efekt porastania. Oferujemy szeroką gamę kolorów, aby wybór ostatecznej barwy nie był koniecznością, a przyjemnością. Wszystko to powoduje, że aktualnie jesteśmy w czołówce firm z branży farb do dachówki betonowej, więc jeśli szukasz wyrazistych barw oraz satysfakcji na wiele lat, BEKERFARB to firma dla Ciebie.

Nasza oferta to doskonałej jakości farba do eternitu, dzięki której będziesz mógł dać swojemu dachowi drugie życie. Dach jest bardzo ważną częścią domu i gdy jest zaniedbany lub gdy ma zacieki, porosty i inne wady, będzie szpecił nawet najpiękniejsze fasady. Nie wolno także zapominać o tym, że brzydki wygląd dachu bardzo często idzie w parze z jego uszkodzeniami lub innymi niedobrymi zjawiskami, jakie już stają się jego udziałem. Jeśli chcemy naprawdę dobrze zadbać o swój dach i zapewnić sobie bezpieczeństwo, farba do dachówki jest pierwszym, o czym powinniśmy pomyśleć. Jak to działa? 

Każda z farb do dachówki posiada doskonale zbilansowane składniki, które współpracują z powierzchnią, nadając jej nie tylko pięknego wyglądu, ale także zabezpieczając przed czynnikami zewnętrznymi. Wśród nich należy wymienić wszystkie szkodliwe dla powierzchni zmiany atmosferyczne, czyli deszcz, mróz, śnieg, grad, a nawet wiatr. Długie wystawienie dachówki na takie czynniki ma na nią zły wpływ. Wybór farby do eternitu jest więc ważny. Farba wyrówna jego chropowatą powierzchnię, zwiększy odporność oraz zabezpieczy przed porastaniem mchów i porostów. Klient może mieć pewność tego, że dachówka będzie się prezentowała nienagannie przez bardzo długi czas. Inwestycja taka jest bowiem z założenie długoterminowa. Więcej o tej opcji opowiedzą nasi przedstawiciele, którzy doradzają, jaką farbę najlepiej wybrać do powierzchni, ile będzie jej potrzeba oraz jak krok po kroku wykorzystać ją do zabezpieczenia swojego dachu. 

Nasza oferta obejmuje impregnat, grunt, farbę bazową oraz nawierzchniową. Najlepiej jest stosować te produkty razem, ponieważ każdy z nich ma inne właściwości, dobrze się razem uzupełniające. W przypadku gruntu klient może liczyć na wzmocnienie wiązań kruszywa nawierzchni oraz redukowanie chłonności podłoża, co oznacza, że dachówka będzie odporna na wilgoć. Farba bazowa doskonale działa wtedy, gdy zależy nam na pięknej, matowej powłoce oraz na przyczepności przed stosowaniem farby nawierzchniowej.