farby do gontu

Powrót

Farba bazowa

Farba nawierzchniowa

Najlepsza farba do gontu bitumicznego

Dach pokryty gontem bitumicznym to bardzo funkcjonalne rozwiązanie. Jeśli będzie miał barwę, która współgra z elewacją, stanie się również ozdobą naszego domu. Produkty przeznaczone do pielęgnacji tego typu pokrycia dachowego znaleźć można w przygotowanej przez nas ofercie. Jako firma BEKERFARB, mamy za sobą wiele lat doświadczeń. Farby do gontu bitumicznego, które aktualnie oferujemy, są jednymi z najlepszych na rynku. Charakteryzują się wysoką elastycznością oraz doskonałą przyczepnością. Nasze farby trwale i dokładnie pokrywają powierzchnię gontu bitumicznego sprawiając, że pokrycie dachu odzyskuję intensywny kolor.

Skuteczna farba do gontu bitumicznego

Gont bitumiczny jest ostatnio coraz chętniej stosowanym rozwiązaniem. Posiada on wiele właściwości, które sprawiają, że jest bardzo trwałą propozycją pokrycia dachowego. Cechą charakterystyczną tego rozwiązania jest chropowatość oraz specyficzna faktura. Prezentuje się to pięknie, jednak po jakimś czasie chropowatości zostają wypełnione przez wodę, która ma oczywiste znaczenie dla wytrzymałości pokrycia dachowego, ale także dla estetyki. Długo utrzymująca się wilgoć to doskonałe środowisko dla mchów oraz porostów, które zniszczą nawet najpiękniejszy dach. Wysokiej jakości farba do gontu bitumicznego oferowana przez naszą firmę to najlepszy sposób na skuteczną konserwację tego pokrycia dachowego!

 

Nasza oferta to farba do gontu bitumicznego, która jest ważnym elementem, gdy interesuje nas konserwacja papy. W ofercie posiadamy dwa sprawdzone rozwiązania, jakim jest farba bazowa oraz farba nawierzchniowa. Najlepiej działają razem, ponieważ wtedy ich właściwości się uzupełniają, a my mamy gwarancję doskonale zabezpieczonego dachu, który jest wolny od bakterii, a także zabezpieczony przed pękaniem. Jednak również mamy gwarancję jego estetycznego wyglądu, ponieważ akrylowa farba nawierzchniowa do malowania powierzchni dachowych wykonanych z gontu tworzy doskonałą powłokę półmatową. Ważne będzie dla każdego użytkownika to, że taka powierzchnia utrzymuje się w niezmienionym stanie przez bardzo długi czas. Dzięki swoim właściwościom kryjący oraz intensywnym kolorze sprawi, że wszyscy będą się naszym dachem zachwycać i go podziwiać. A przecież o to - między innymi - chodzi. 

Nasza oferta obejmuje profesjonalne doradztwo specjalistów. Oni najlepiej doradzą, jaka farba nadaje się do Twojego dachu oraz ile jej powinieneś kupić, by mieć pewność dobrego pokrycia dachu bez tracenia pieniędzy. Jeśli interesuje cię poradnik renowacji dachów, nasi specjaliści także ci w tym poradzą i udzielą wszelkich koniecznych wskazówek.