farby do gontu

Powrót

Farba bazowa

Farba nawierzchniowa

Farby do gontu bitumicznego

Dachówka z gontu bitumicznego lub papy to ciekawe rozwiązanie, jednak jeśli chcesz, by prezentowała się doskonale przez cały czas, musisz od czasu do czasu odświeżać jej kolor. Farby do malowania dachu z gontu marki BEKERFARB będą tu strzałem w dziesiątkę. Doskonale poradzą sobie z tak specyficzną fakturą i chropowatą powierzchnią, a do tego dokładnie pokryją każdy zakamarek. Nasze farby do dachówki z papy lub gontu są niezwykle trwałe oraz cechują się wysoką elastycznością oraz doskonałą przyczepnością. Zapewniają naprawdę intensywny kolor dopasowany do elewacji i zabezpieczają powierzchnię przed wilgocią. Wysokiej jakości farby do dachu BEKERFARB sprawią, że każde pokrycie odzyska dawną świetność i będzie silnie zabezpieczone przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi oraz promieniowaniem UV. Dach z gontu bitumicznego lub papy pokryty naszymi preparatami to także gwarancja ochrony przed bakteriami i pękaniem oraz estetyczny wygląd obiektu przez długie lata.

 Farba do gontu bazowa

Farby podkładowe do gontu lub papy DACH-GONT-BAZA są dostępne w wielu różnych kolorach, dzięki czemu z powodzeniem dopasujesz odcień do swojej elewacji. Po wyschnięciu preparat tworzy matową powłokę, która ma silne właściwości kryjące oraz jest wysoce elastyczna, przez co pracuje razem z podłożem i zapobiega pękaniu oraz łuszczeniu się dachówki. Nasze farby do papy odznaczają się wysoką przyczepnością, zapewniając tym samym trwałość pokrycia na wiele lat. Dzięki zawartym środkom bakteriobójczym, zapobiegają powstawaniu zjawiska zielenienia dachu, a ich duża wydajność sprawia, że pozwalają na jednorazowe pokrycie naprawdę sporej powierzchni. Farby bazowe BEKERFARB to idealny podkład dla farb nawierzchniowych. Użyte razem pozwalają uzyskać najlepsze efekty zarówno wizualne, jak i zabezpieczające dach wykonany z gontu bitumicznego lub papy.Farba do gontu nawierzchniowa

Farby nawierzchniowe – półmatowe i z połyskiem – do malowania dachu z gontu bitumicznego lub papy to wysokiej jakości preparaty, które cechuje przede wszystkim długa żywotność koloru, elastyczność po wyschnięciu oraz ochrona powierzchni przed warunkami atmosferycznymi. Co to oznacza? Że po zastosowaniu farby DACH-GONT-MAT albo DACH-GONT-TOP Twój dach zyska nowy, odświeżony kolor, którym będziesz mógł cieszyć się nawet przez wiele lat. Dzięki właściwościom odbijającym promieniowanie UV, dachówka nie blaknie, a co za tym idzie cały czas prezentuje się schludnie i estetycznie. Elastyczność utworzonej powłoki sprawia natomiast, że powierzchnia dachu nie pęka, a jej struktura się nie łuszczy. Jest to niezwykle ważne, ponieważ nawet drobne rysy mogą prowadzić do poważniejszych uszkodzeń, a w konsekwencji do konieczności wymiany całego pokrycia dachowego. Ochrona przed działaniem czynników zewnętrznych typu mróz, deszcz lub grad to z kolei gwarancja odporności na uszkodzenia związane ze zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Jeśli więc chcesz cieszyć się estetycznym i bezpiecznym dachem z gontu lub papy, wybierz – w zależności od preferencji – farbę nawierzchniową półmatową lub z połyskiem i zaoszczędź swój czas i pieniądze.

 

Najlepsza farba do papy

Nasza oferta to farba do gontu bitumicznego, która jest ważnym elementem, gdy interesuje nas konserwacja papy. W ofercie posiadamy dwa sprawdzone rozwiązania, jakim jest farba bazowa oraz farba nawierzchniowa. Najlepiej działają razem, ponieważ wtedy ich właściwości się uzupełniają, a my mamy gwarancję doskonale zabezpieczonego dachu, który jest wolny od bakterii, a także zabezpieczony przed pękaniem. Jednak również mamy gwarancję jego estetycznego wyglądu, ponieważ akrylowa farba nawierzchniowa do malowania powierzchni dachowych wykonanych z gontu tworzy doskonałą powłokę półmatową. Ważne będzie dla każdego użytkownika to, że taka powierzchnia utrzymuje się w niezmienionym stanie przez bardzo długi czas. Dzięki swoim właściwościom kryjący oraz intensywnym kolorze sprawi, że wszyscy będą się naszym dachem zachwycać i go podziwiać. A przecież o to - między innymi - chodzi. Nasza oferta obejmuje profesjonalne doradztwo specjalistów. Oni najlepiej doradzą, jaka farba nadaje się do Twojego dachu oraz ile jej powinieneś kupić, by mieć pewność dobrego pokrycia dachu bez tracenia pieniędzy. Jeśli interesuje cię poradnik renowacji dachów, nasi specjaliści także ci w tym poradzą i udzielą wszelkich koniecznych wskazówek.

Dach pokryty gontem bitumicznym to bardzo funkcjonalne rozwiązanie. Jeśli będzie miał barwę, która współgra z elewacją, stanie się również ozdobą naszego domu. Produkty przeznaczone do pielęgnacji tego typu pokrycia dachowego znaleźć można w przygotowanej przez nas ofercie. Jako firma BEKERFARB, mamy za sobą wiele lat doświadczeń. Farby do gontu bitumicznego, które aktualnie oferujemy, są jednymi z najlepszych na rynku. Charakteryzują się wysoką elastycznością oraz doskonałą przyczepnością. Nasze farby trwale i dokładnie pokrywają powierzchnię gontu bitumicznego sprawiając, że pokrycie dachu odzyskuję intensywny kolor.

Gont bitumiczny jest ostatnio coraz chętniej stosowanym rozwiązaniem. Posiada on wiele właściwości, które sprawiają, że jest bardzo trwałą propozycją pokrycia dachowego. Cechą charakterystyczną tego rozwiązania jest chropowatość oraz specyficzna faktura. Prezentuje się to pięknie, jednak po jakimś czasie chropowatości zostają wypełnione przez wodę, która ma oczywiste znaczenie dla wytrzymałości pokrycia dachowego, ale także dla estetyki. Długo utrzymująca się wilgoć to doskonałe środowisko dla mchów oraz porostów, które zniszczą nawet najpiękniejszy dach. Wysokiej jakości farba do gontu bitumicznego oferowana przez naszą firmę to najlepszy sposób na skuteczną konserwację tego pokrycia dachowego!