O firmie

 
o-firmie-bekerfarb

Jako profesjonaliści działamy w branży już od 1989 roku, zarówno na rynku polskim, jak i europejskim. Co roku zaopatrujemy setki przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych w produkty najwyższej jakości. Prowadzimy sprzedaż głównie na terenie Polski, Niemiec oraz krajów skandynawskich, gdzie nasz asortyment jest nie tylko popularny, ale i ceniony wśród odbiorców. W prowadzonej działalności cechuje nas, przede wszystkim, rzetelność, fachowość i skupienie na potrzebach konsumenta. Wieloletnie doświadczenie sprawia zaś, że potrafimy sprostać wymaganiom profesjonalnych wykonawców, oferując produkty, które z nawiązką spełniają ich oczekiwania.

Będąc w czołówce polskich przedsiębiorstw działających w branży artykułów do pokryć dachowych, takich jak farby, grunty czy impregnaty, stale poszerzamy naszą ofertę. Wsłuchujemy się w potrzeby rynku oraz przedsiębiorców poszukujących produktów klasy premium. Dachy są naszą specjalnością, ponieważ przez 25 lat wykonywaliśmy poszycia dachowe. Jednak w ostatnim czasie możemy się poszczycić również produktami do kostki brukowej, które jakościowo są najlepsze na Polskim rynku. 

 

 

Idea, która nam przyświeca jest bardzo prosta: pragniemy oferować produkty wysokiej jakości, które zapewnią naszym klientom pełny komfort i satysfakcję. Sprzedawane przez nas grunty, farby oraz impregnaty są przeznaczone do zabezpieczania konkretnych powierzchni: dachów z blachy, betonowych dachówek, kostki brukowej, gontów oraz papy, dachówek ceramicznych i elewacji. Są to profesjonalne środki, produkowane w oparciu o wieloletnie doświadczenie z wykorzystaniem najnowszych technologii. Dzięki temu staliśmy się wiarygodną marką, którą wyróżnia na tle konkurencji unikatowość każdego produktu o wyspecjalizowanym zastosowaniu. Naszą ideą przewodnią jest indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta, dlatego służymy im zawsze fachową radą i pomocą.

cel-firmy-bekerfarb

 

 
misja-firmy-bekerfarb

Pragniemy, by nazwa BEKERFARB była synonimem najwyższej jakości. W naszej działalności kierujemy się trzema wytycznymi: nowoczesna firma, fachowość i działania przyjazne środowisku. Dążymy do zapewnienia klientom komfortu, który gwarantują wysokiej jakości profesjonalne produkty, zarówno pod względem użytkowym, jak i ekologicznym. Polecamy nasze artykuły z czystym sumieniem, gdyż, świadomi negatywnego wpływu chemikaliów na środowisko, skupiamy się na minimalizowaniu zagrożeń. Potwierdzeniem tych starań jest ścisła współpraca z odbiorcami z Danii, Szwecji i Norwegii, a kraje te są powszechnie znane z proekologicznych zachowań. Będąc profesjonalnym i odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorstwem z wieloletnim doświadczeniem, realizujemy naszą misję oferując najwyższej jakości produkty oraz dbając o środowisko naturalne.