Wejdź z Nami w Świat Barw

Jesteśmy producentem i dystrybutorem chemii budowlanej oraz maszyn, tak w skrócie można nas opisać. Ale to, co faktycznie robimy to zaspokajanie potrzeb wszystkich osób, które chcą, aby ich dom znowu wyglądał jak nowy.

 

 

 

 

Nasza historia

Jako profesjonaliści działamy w branży już od 1989 roku, zarówno na rynku polskim, jak i europejskim. Co roku zaopatrujemy setki przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych w produkty najwyższej jakości. Prowadzimy sprzedaż głównie na terenie Polski, Niemiec oraz krajów skandynawskich, gdzie nasz asortyment jest nie tylko popularny, ale i ceniony wśród odbiorców. W prowadzonej działalności cechuje nas, przede wszystkim, rzetelność, fachowość i skupienie na potrzebach konsumenta. Wieloletnie doświadczenie sprawia zaś, że potrafimy sprostać wymaganiom profesjonalnych wykonawców, oferując produkty, które z nawiązką spełniają ich oczekiwania.

Będąc w czołówce polskich przedsiębiorstw działających w branży artykułów do pokryć dachowych, takich jak farby, grunty czy impregnaty, stale poszerzamy naszą ofertę. Wsłuchujemy się w potrzeby rynku oraz przedsiębiorców poszukujących produktów klasy premium. Podstawowa kadra naszej firmy przez 25 lat uczestniczyła w organizacji produkcji u jednego z czołowych producentów dachówek w Polsce, czego wynikiem jest wysoka jakość oraz trwałość produktów sygnowanych marką Bekerfarb. W ostatnim czasie możemy się poszczycić również produktami do kostki brukowej, które jakościowo są najlepsze na Polskim rynku.

 


 

Nasz cel

Idea, która nam przyświeca jest bardzo prosta: pragniemy oferować produkty wysokiej jakości, które zapewnią naszym klientom pełny komfort i satysfakcję. Sprzedawane przez nas grunty, farby oraz impregnaty są przeznaczone do zabezpieczania konkretnych powierzchni: dachów z blachy, betonowych dachówek, kostki brukowej, gontów oraz papy, dachówek ceramicznych i elewacji.
Są to profesjonalne środki, produkowane w oparciu o wieloletnie doświadczenie z wykorzystaniem najnowszych technologii. Dzięki temu staliśmy się wiarygodną marką, którą wyróżnia na tle konkurencji unikatowość każdego produktu o wyspecjalizowanym zastosowaniu. Naszą ideą przewodnią jest indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta, dlatego służymy im zawsze fachową radą i pomocą.

 


 

Nasza misja

Pragniemy, by nazwa BEKERFARB była synonimem najwyższej jakości. W naszej działalności kierujemy się trzema wytycznymi: nowoczesna firma, fachowość i działania przyjazne środowisku. Dążymy do zapewnienia klientom komfortu, który gwarantują wysokiej jakości profesjonalne produkty, zarówno pod względem użytkowym, jak i ekologicznym. Polecamy nasze artykuły z czystym sumieniem, gdyż, świadomi negatywnego wpływu chemikaliów na środowisko, skupiamy się na minimalizowaniu zagrożeń. Potwierdzeniem tych starań jest ścisła współpraca z odbiorcami z Danii, Szwecji i Norwegii, a kraje te są powszechnie znane z proekologicznych zachowań. Będąc profesjonalnym i odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorstwem z wieloletnim doświadczeniem, realizujemy naszą misję oferując najwyższej jakości produkty oraz dbając o środowisko naturalne.

 

 

 

Bekerfarb Copyright © 2020 / Polityka prywatności (RODO).