Projekty wizualizacji

Chciałbyś zobaczyć jak może wyglądać Twój dom po renowacji? Nie masz pomysłu jakie kolory wybrać? Nic straconego. Wystarczy, że prześlesz nam zdjęcia swojego domu a my nadamy mu odpowiedniego stylu. Oferujemy profesjonalne projekty wizualizacji dachu, elewacji i kostki brukowej.

wizualizacja 2.1 Wizualizacje
Na przykładach wizualizacji wykorzystaliśmy zdjęcia wykonane dronem z różnych perspektyw. Wizualizacja obejmuję projekt malowania dachu, elewacji i kostki brukowej.

Pytania i odpowiedzi

Jak wygląda proces realizacji projektu?
  1. Przesyłasz do nas zdjęcia domu wraz z opisem zakresu wizualizacji. Możesz skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego na stronie lub zadzwonić do naszego doradcy dostępnego pod numerem: +48 507 085 416
  2. Kontaktujemy się z Tobą w celu przesłania oferty określającej czas i koszt wykonania, który ustalany jest indywidualnie ze względu na złożoność bryły domu. W razie ewentualnych wątpliwości doprecyzujemy zakres zlecenia,
  3. Po akceptacji oferty i dokonaniu przedpłaty przystępujemy do działania,
  4. Finalnie przesyłamy stworzone projekty wizualizacji z możliwością wykonania ewentualnych poprawek,
  5. Dodatkowo po przesłaniu rozmiarów powierzchni możemy dołączyć kosztorys produktów wraz z sugestią kosztów kompleksowego wykonawstwa oraz pomóc w znalezieniu odpowiedniego wykonawcy, który wykona realizację zgodnie z projektem.
Dlaczego warto zamówić u nas projekt wizualizacji?
  • projekt wizualizacji pozwoli wyeliminować błędy wykonawcze wynikające z nieprecyzyjnego przedstawienia swojej koncepcji,
  • na etapie wykonywania wizualizacji doradzimy jak sprawić, aby dom wyglądał jak najlepiej,
  • mając projekt od razu widzisz jak dobrane materiały rzeczywiście wkomponowują się w bryłę Twojego domu, unikniesz zbędnego uczucia rozczarowania, które często pojawia się dopiero po zakończonych pracach wykonawczych.
Jak wykonać zdjęcia domu?
Ważne, aby zdjęcia były wykonane w świetle dziennym w możliwie jak największej rozdzielczości. Najlepsze będą ujęcia z dwóch przeciwległych narożników lub centralnie na wprost budynku.

Formularz kontaktowy

Koszyk
Masz pytania?
Zostaw swój numer telefonu, odzwonimy.
Masz pytania?
Zostaw swój numer telefonu, odzwonimy.
Kiedy warto stosować zaprawę?
Zaprawa naprawczo-wyrównawcza (stosowana razem z gruntem) jest używana, gdy konieczne jest wygładzenie powierzchni betonowej. Jest szczególnie przydatna w miejscach, gdzie oczekuje się estetycznie wykończonej i niezwykle gładkiej powierzchni. Zapraszamy do obejrzenia naszego filmu demonstracyjnego, aby dowiedzieć się więcej na temat stosowania zaprawy.
Kiedy warto stosować zaprawę?
Zaprawa naprawczo-wyrównawcza (stosowana razem z gruntem) jest używana, gdy konieczne jest wygładzenie powierzchni betonowej. Jest szczególnie przydatna w miejscach, gdzie oczekuje się estetycznie wykończonej i niezwykle gładkiej powierzchni. Zapraszamy do obejrzenia naszego filmu demonstracyjnego, aby dowiedzieć się więcej na temat stosowania zaprawy.