Projekty wizualizacji

Chciałbyś zobaczyć jak może wyglądać Twój dom po renowacji? Nie masz pomysłu jakie kolory wybrać? Nic straconego. Wystarczy, że prześlesz nam zdjęcia swojego domu a my nadamy mu odpowiedniego stylu. Oferujemy profesjonalne projekty wizualizacji dachu, elewacji i kostki brukowej.

wizualizacja 2.1 Wizualizacje
Na przykładach wizualizacji wykorzystaliśmy zdjęcia wykonane dronem z różnych perspektyw. Wizualizacja obejmuję projekt malowania dachu, elewacji i kostki brukowej.

Pytania i odpowiedzi

Jak wygląda proces realizacji projektu?
  1. Przesyłasz do nas zdjęcia domu wraz z opisem zakresu wizualizacji. Możesz skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego na stronie lub zadzwonić do naszego doradcy dostępnego pod numerem: +48 507 085 416
  2. Kontaktujemy się z Tobą w celu przesłania oferty określającej czas i koszt wykonania, który ustalany jest indywidualnie ze względu na złożoność bryły domu. W razie ewentualnych wątpliwości doprecyzujemy zakres zlecenia,
  3. Po akceptacji oferty i dokonaniu przedpłaty przystępujemy do działania,
  4. Finalnie przesyłamy stworzone projekty wizualizacji z możliwością wykonania ewentualnych poprawek,
  5. Dodatkowo po przesłaniu rozmiarów powierzchni możemy dołączyć kosztorys produktów wraz z sugestią kosztów kompleksowego wykonawstwa oraz pomóc w znalezieniu odpowiedniego wykonawcy, który wykona realizację zgodnie z projektem.
Dlaczego warto zamówić u nas projekt wizualizacji?
  • projekt wizualizacji pozwoli wyeliminować błędy wykonawcze wynikające z nieprecyzyjnego przedstawienia swojej koncepcji,
  • na etapie wykonywania wizualizacji doradzimy jak sprawić, aby dom wyglądał jak najlepiej,
  • mając projekt od razu widzisz jak dobrane materiały rzeczywiście wkomponowują się w bryłę Twojego domu, unikniesz zbędnego uczucia rozczarowania, które często pojawia się dopiero po zakończonych pracach wykonawczych.
Jak wykonać zdjęcia domu?
Ważne, aby zdjęcia były wykonane w świetle dziennym w możliwie jak największej rozdzielczości. Najlepsze będą ujęcia z dwóch przeciwległych narożników lub centralnie na wprost budynku.

Formularz kontaktowy

Koszyk
Masz pytania?
Zostaw swój numer telefonu, odzwonimy.
Masz pytania?
Zostaw swój numer telefonu, odzwonimy.