Filtruj po cenie


Farba bazowa

Tym, co szczególnie wyróżnia farby podkładowe do blachodachówki, jest ich plastyczność po wyschnięciu. Dzięki specjalnym składnikom utworzona powłoka pracuje razem z podłożem. Czytaj więcej

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Skuteczna farba na ocynk

Pokrycie dachu blachą jest aktualnie najpopularniejszym rozwiązaniem na rynku, ale pełną funkcjonalność temu pokryciu daje dopiero zastosowanie farby do blachodachówki. Wiele starszych budynków posiada poszycie tego typu i może ono wymagać renowacji. Ten materiał poprzez silne skupianie promieni słonecznych szybko blaknie, a przecież nikt z nas nie chce malować tego typu poszycia dachowego co kilka lat. W dodatku, jak każda inna powierzchnia tego typu jest ona silnie narażona na korozję. Jest jeszcze jeden czynnik, na który należy zwrócić uwagę – mianowicie w okresie letnim pokrycie mocno się nagrzewa, przez co w pomieszczeniach znajdujących się na poddaszu robi się gorąco i duszno.

To wszystko brzmi tak, jakby blacha na dachu była złym wyborem, choć wcale tak nie jest. Wystarczy pomalować poszycie dachowe specjalnie dedykowaną do tego farbą do blachy dachowej, która rozwiąże te problemy. Preparaty od BEKERFARB dzięki specjalnym komponentom odbijają promienie UV i z tego względu kolor nie traci swojej barwy, a nagrzewanie się poddasza zmniejsza się o ponad 30%. Farba całkowicie odcina powierzchnię od środowiska zewnętrznego, a ponadto zawiera inhibitory korozji, zapewniając profesjonalne zabezpieczenie antykorozyjne przed powstawaniem zjawiska rdzy i osadu. Oferowana przez nas farba na ocynk poprawia funkcjonalność blachy. Dzięki niej Twój dom będzie wyglądał pięknie przez wiele lat.

Farba do blachodachówki - co warto wiedzieć?

Ewentualnym problemem związanym z utrzymywaniem się farby na dachach blaszanych jest jej rozprężanie. Ten typ pokrycia pod wpływem bardzo dużej amplitudy temperatur, między zimą, a latem zmienia swoją objętość, a co za tym idzie, emulsja może łuszczyć się i pękać, a później odpadać. Dzieje się tak w przypadku zwykłych produktów powszechnie dostępnych na rynku, które po nałożeniu stają się sztywną powłoką, mocno przylegającą do malowanej powierzchni. Preparaty od BEKERFARB są zupełnieinne – rozprężają się razem z materiałem, zatem jeśli blacha pod wpływem wysokiej temperatury zwiększa swoje rozmiary, to farba również się rozciągnie, zupełnie niczym guma.

Elastyczność to bardzo ważna cecha w przypadku farb do malowania blachy i z tego powodu nasze produkty na pewno sprawdzą się na Twoim dachu. Pamiętaj, że ten typ pokrycia trzeba pielęgnować, ponieważ blacha stosunkowo szybko zmienia swój kolor i zaczyna blaknąć. Wszystko dlatego, że silnie skupia promienie słoneczne. Dobrze dobrana farba pozwoli Ci zawalczyć z tym nieestetycznym efektem i zadbać o Twój dom po sam wierzchołek!

Farby do blachy ocynkowanej

Dachówka z blachy to szczególny rodzaj pokrycia dachowego, który jest rozwiązaniem ekonomicznym i ostatnio bardzo popularnym. Jednak blacha – bardziej niż inne materiały – jest narażona na działanie różnych czynników zewnętrznych, takich jak promieniowanie UV, nagrzewanie się, blaknięcie koloru czy rdza. Na szczęście dobra farba pozwoli zabezpieczyć blachodachówkę przed tego rodzaju problemami. Preparaty marki BEKERFARB do malowania dachu z blachy skutecznie chronią pokrycie i pozwalają zachować jego schludny wygląd przez wiele lat. Dzięki nim nie będziesz musiał co sezon odświeżać koloru dachówki ani zmagać się z nieestetycznym osadem. Specjalne składniki zawarte w farbie do dachu z blachy marki BEKERFARB skutecznie odbijają promienie UV, dzięki czemu blacha nie traci swojej barwy, a nagrzewanie się poddasza zmniejsza się aż o 30%. Dodatkowo powłoka farby całkowicie odcina powierzchnię dachu od środowiska zewnętrznego, a inhibitory korozji zabezpieczają pokrycie przed powstawaniem rdzy i osadu. Wybierając farby do malowania dachu z blachy – zarówno bazowe, jak i nawierzchniowe – od BEKERFARB, masz pewność, że efekt będzie spełniał Twoje oczekiwania i utrzyma się przez kilka lat.

Koszyk
Masz pytania?
Zostaw swój numer telefonu, odzwonimy.
Masz pytania?
Zostaw swój numer telefonu, odzwonimy.