Filtruj po cenie


Farba bazowa

Nasza oferta obejmuje zarówno farby podkładowe, jak i nawierzchniowe dedykowane dla dachówki ceramicznej. Czytaj więcej

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Farba do dachówki ceramicznej

Farby do dachówki ceramicznej BEKRFARB to sprawdzone i zaawansowane technologicznie produkty, które sprawiają, że po ich nałożeniu dach staje się dużo bardziej odporny na działanie czynników atmosferycznych, jest trwalszy i doskonale się prezentuje. Dzięki swoim właściwościom powierzchnia dachówki jest gładka, chroniona przed porastaniem i wykwitami wapiennymi, a jej pory wypełnione. Z farbami BEKERFARB malowanie dachu to nie tylko odświeżenie koloru i poprawa wyglądu budynku, ale również renowacja i konserwacja dachówki. Zawarte w nich cząsteczki tworzą na niej warstwę chroniącą przed mrozem, deszczem i promieniowaniem UV oraz wzmacniają strukturę dachu i chronią go przed zawilgoceniem. Oprócz tego – jak z resztą wszystkie nasze produkty – farby do dachówki ceramicznej są trwałe, ekologiczne i bardzo wydajne. Zapewniają nie tylko doskonały efekt wizualny, ale również są gwarancją solidnego pokrycia dachowego przez wiele lat.

Zalety naszych farb do dachówki

Tym, co wyróżnia farby do malowania dachówki ceramicznej marki BEKERFARB, jest ich ekologiczność. Preparaty te nie wydzielają bowiem silnych zapachów ani lotnych związków organicznych oraz są wolne od formaldehydów i alkilofenolów oksyetylenowanych. Do tego są niezwykle wydajne – cechują się dużą rozlewnością i można nimi pokryć naprawdę sporą powierzchnię. Dzięki swoim specjalnym właściwościom przeciwdziałają algom, bakteriom i mchom oraz tworzą aktywnie oddychającą powłokę, która pracuje razem z dachówką. Zarówno farby nawierzchniowe, jak i bazowe cechują się silnym kryciem i długą żywotnością koloru. Są mrozoodporne oraz chronią dach przed działaniem niekorzystnych warunków zewnętrznych, takich jak promieniowanie UV lub opady deszczu. Głęboko wnikają w strukturę dachówki, wzmacniając ją i chroniąc pokrycie przed wilgocią. Farby marki BEKERFARB są również odporne na blaknięcie i zachowują swój intensywny kolor jeszcze długo po pomalowaniu. Dzięki temu dach wygląda jak nowy przez wiele lat, co pozytywnie wpływa na wizerunek całego domu lub innego obiektu. Wielość odcieni zarówno farb podkładowych, jak i nawierzchniowych sprawia natomiast, że każdy z pewnością dopasuje odpowiedni kolor do swoich potrzeb.

Jedyna taka farba do dachówki ceramicznej na rynku

Wyprodukowanie tak innowacyjnej farby do dachówki ceramicznej, jaką aktualnie oferujemy, to niezwykle trudne zadanie. Oprócz nas, w Polsce nie ma firmy, która oferuje farbę do tego rodzaju pokrycia dachowego. Wynika to z tego, że proces jej tworzenia jest dalece zaawansowany technologicznie i wymagał od nas wielu lat ciężkiej pracy. Przez długi czas metodą prób i błędów dopracowywaliśmy ten typ farby, aż stał się doskonały – teraz jest naszym flagowym produktem. W ofercie znajdują się farby akrylowe nawierzchniowe oraz podkładowe. Zależnie od swojego składu różnią się zastosowaniami, dlatego wybierając farbę do dachówki ceramicznej, trzeba zastanowić się nad tym, na jakim efekcie dokładnie nam zależy. Dobrze jest stosować połączenie farb podkładowych i nawierzchniowych jednej firmy. Dzięki dobrze współpracującym składnikom stworzą na dachówce warstwę chroniącą przed mrozem, deszczem, promieniowaniem UV. Cząsteczki takiej farby łączą się z podłożem i tworzą trwałe powierzchnie hydrofobowe. Jest to doskonałe zabezpieczenie naszej dachówki. Dzięki temu będzie nam służyć przez długi czas bez nieestetycznej zmiany kolorów czy właściwości. Dach to najważniejsza część konstrukcji, dlatego warto zadbać, by był jak najlepiej chroniony. Dzięki temu dbamy o bezpieczeństwo własne. Nowatorska technologia sprawia, że dachówka zyskuje nowe życie, a my – oszczędzamy czas i nerwy.Dajemy gwarancję, że będziesz zadowolony z zakupu naszych farb, a Twój dach pokryty dachówką ceramiczną, będzie świetnie się prezentował przez wiele lat. Jeśli poważnie myślisz o swoim domu, i wieńczącym go dachu, i chcesz kupić farbę, która go uszlachetni, powinieneś wybrać sprawdzoną firmę, która dzięki wieloletniemu doświadczeniu, Cię nie zawiedzie.

Koszyk
Masz pytania?
Zostaw swój numer telefonu, odzwonimy.
Masz pytania?
Zostaw swój numer telefonu, odzwonimy.