przed i po gont 1 Uszczelnienie powierzchni

Efekt przed i po renowacji

przed gont Uszczelnienie powierzchni

Efekt przed

WARSTWA GONT 1 Uszczelnienie powierzchni

Etap pierwszy - aplikacja pierwszej warstwy

WARSTWA GONT 2 Uszczelnienie powierzchni

Etap drugi - aplikacja drugiej warstwy

Gont i papa

Uszczelnienie powierzchni

Rozwiązanie naprawczo-dekoracyjne, dedykowane głównie do podłoży bitumicznych takich jak gont i papa (montowanych na dachach skośnych). Produkt DACH-FLEX-COAT użyty w technologii to wysoce elastyczna membrana dachowa odporna na skrajne warunki atmosferyczne. Po wyschnięciu tworzy gładką powłokę zdolną do mostkowania rys i pęknięć występujących w podłożu. Produkt łatwy w użyciu o bardzo dobrej rozlewności dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej. Świetna równowaga niskiej nasiąkliwości powłoki przy wysokiej półprzepuszczalności pary wodnej. Dodatkowo, pomalowana powierzchnia wykazuje dużą odporność na zabrudzenia oraz porastanie. Projektowana trwałość DACH FLEX COAT wraz z włókniną pomiędzy, zabezpiecza dach do 25 lat.

Etapy technologii

1

Mycie

Powierzchnię należy starannie oczyścić przy pomocy myjki wysokociśnieniowej oraz środka czyszcząco-odtłuszczającego DACH-SAUBER. Po całkowitym oczyszczeniu podłoża, tzn. usunięciu wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń, mogących osłabić przyczepność farby, można przejść do aplikacji produktu.

Produkt użyty w etapie:
Maszyna użyta w etapie:
2

Aplikacja produktu

Powłokę nakłada się w dwóch warstwach bez rozcieńczania. Drugą warstwę nakładać po wyschnięciu pierwszej (po uzyskaniu suchości na dotyk). Czas schnięcia uzależniony jest od czynników zewnętrznych takich jak temperatura, wilgotność podłoża oraz grubości nałożonej powłoki. Rekomendowany natrysk bezpowietrzny, alternatywnie wałek lub pędzel. Podczas aplikacji agregatem bezpowietrznym, należy unikać suchych powierzchni brzegowych i przy aplikacji pracować na mokro, gdyż w przeciwnym razie na wykończonej powłoce widoczne będą cieniowania oraz „zakurz”. Rekomendowany rozmiar dyszy to 519 (filtry 60 mesh) dla natrysku bezpowietrznego.

Produkt użyty w etapie:
Maszyna użyta w etapie:

Kolory dostępne w technologii

Biały

Szary

Koszyk
Masz pytania?
Zostaw swój numer telefonu, odzwonimy.
Masz pytania?
Zostaw swój numer telefonu, odzwonimy.