Filtruj po cenie


Farba nawierzchniowa

W naszej ofercie znajdziesz najwyższej jakości farbę nawierzchniową, która odznacza się długą żywotnością koloru, chroni powierzchnię dachu przed działaniem czynników atmosferycznych oraz daje wyrazisty efekt. Czytaj więcej

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Skuteczna farba do dachówki betonowej

Dobra farba do dachówki betonowej to taka, która dobrze kryje, izoluje wilgoć i chroni powierzchnię dachu przed porastaniem. Jeśli więc chcesz, aby Twoja dachówka znów wyglądała estetycznie i świeżo, postaw na sprawdzone rozwiązania i wybierz preparaty marki BEKERFARB. Aby osiągnąć jak najlepszy efekt, zalecamy zastosować kompleksową renowację przy użyciu naszych produktów, czyli impregnatu, gruntu, farby podkładowej i nawierzchniowej, dedykowanych dla dachówki betonowej. Decydując się na wysokiej jakości, specjalistyczne farby do malowania pokryć dachowych, zyskujesz pewność, że Twój dach znów będzie wyglądał jak nowy. Oddajemy w Twoje ręce najlepsze farby podkładowe i nawierzchniowe, które cechują się bardzo dobrym kryciem, ochroną przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych i promieniowaniem UV oraz długą żywotnością koloru. Dachówka betonowa to jeden z najpopularniejszych materiałów używanych do konstrukcji pokryć dachowych, jednak jak każde tworzywo z biegiem lat wymaga odświeżenia i renowacji. Dzięki odpowiedniej farbie, może zyskać drugie życie, ponieważ poprawi się nie tylko jej wygląd i estetyka, ale również powierzchnia dachu zyska dodatkową ochronę przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi.

Farba do zadań specjalnych

Gwarantujemy wysoką jakość asortymentu – przez wiele lat wypracowaliśmy unikatowe receptury farb oraz impregnatów, co skutkuje wysoką jakością pokrycia oraz trwałością koloru. Nasze produkty są odporne na długotrwałe działanie promieni UV, deszcz, mróz czy śnieg oraz w znacznym stopniu odwlekają w czasie efekt porastania. Oferujemy szeroką gamę kolorów, aby wybór ostatecznej barwy nie był koniecznością, a przyjemnością. Wszystko to powoduje, że aktualnie jesteśmy w czołówce firm z branży farb do dachówki betonowej, więc jeśli szukasz wyrazistych barw oraz satysfakcji na wiele lat, BEKERFARB to firma dla Ciebie.

Oferta Bekerfarb

Każda z farb do dachówki posiada doskonale zbilansowane składniki, które współpracują z powierzchnią, nadając jej nie tylko pięknego wyglądu, ale także zabezpieczając przed czynnikami zewnętrznymi. Wśród nich należy wymienić wszystkie szkodliwe dla powierzchni zmiany atmosferyczne, czyli deszcz, mróz, śnieg, grad, a nawet wiatr. Długie wystawienie dachówki na takie czynniki ma na nią zły wpływ. Wybór farby do eternitu jest więc ważny. Farba wyrówna jego chropowatą powierzchnię, zwiększy odporność oraz zabezpieczy przed porastaniem mchów i porostów. Klient może mieć pewność tego, że dachówka będzie się prezentowała nienagannie przez bardzo długi czas. Inwestycja taka jest bowiem z założenie długoterminowa. Więcej o tej opcji opowiedzą nasi przedstawiciele, którzy doradzają, jaką farbę najlepiej wybrać do powierzchni, ile będzie jej potrzeba oraz jak krok po kroku wykorzystać ją do zabezpieczenia swojego dachu. Nasza oferta obejmuje impregnat, grunt, farbę bazową oraz nawierzchniową. Najlepiej jest stosować te produkty razem, ponieważ każdy z nich ma inne właściwości, dobrze się razem uzupełniające. W przypadku gruntu klient może liczyć na wzmocnienie wiązań kruszywa nawierzchni oraz redukowanie chłonności podłoża, co oznacza, że dachówka będzie odporna na wilgoć. Farba bazowa doskonale działa wtedy, gdy zależy nam na pięknej, matowej powłoce oraz na przyczepności przed stosowaniem farby nawierzchniowej.

Koszyk
Masz pytania?
Zostaw swój numer telefonu, odzwonimy.
Masz pytania?
Zostaw swój numer telefonu, odzwonimy.