Renowacja i konserwacja dachów

Odnów swój dach raz na długi czas

Dach to jeden z najważniejszych elementów domu. Chroni budynek i jego mieszkańców przed zalaniem, przegrzaniem i zimnem. Utrzymanie go w dobrej kondycji jest bardzo ważnym zadaniem. Ponadto dach powinien spełniać także funkcje estetyczne, czyli być ozdobą domu, który pokrywa. Niestety, nie w każdym przypadku zasada ta się sprawdza. Dach wystawiony jest na szkodliwe działanie różnych czynników zewnętrznych, dlatego też tak bardzo istotne jest, aby właściwie dobrać materiał do wykonania poszycia i w odpowiedni sposób je pomalować, w przeciwnym razie konieczność odnowy będzie bardzo częsta. Do r enowacji dachu n ależy wybierać najlepsze produkty gwarantujące trwałość. Skuteczne rozwiązania w tym zakresie oferuje firma Bekerfarb.

Renowacja dachów t o zadanie bardzo odpowiedzialne, wymagające specjalistycznej wiedzy oraz użycia odpowiedniego sprzętu i właściwych preparatów. Pierwszą czynnością, jaką należy wykonać, jest dokładne oczyszczenie powierzchni ze starej warstwy lakieru i zanieczyszczeń. Może się okazać, że niektóre elementy będą wymagały zrobienia poprawek bądź wymiany lub uzupełnienia brakującego materiału. Czynnością ostatnią jest pomalowanie poszycia. Nie warto oszczędzać na farbach – oszczędność w tym wypadku może wyjść dwa razy drożej, gdyż przy użyciu niewłaściwych farb może się okazać, że wkrótce będzie trzeba ponownie wykonać odnowę pokrycia dachowego.

Skuteczna renowacja dachu

Jak widać, renowacja dachu może zostać przeprowadzona za pomocą prostej, skutecznej i nowoczesnej metody: malowania pokrycia specjalistyczną farbą podkładową, na którą następnie aplikuje się warstwę farby nawierzchniowej. Pozwoli to uniknąć drogich, czasochłonnych i wymagających prac remontowych. Oczywiście największe znaczenie ma w tym przypadku rodzaj zastosowanej farby. Im lepsza jej jakość i receptura, tym większa gwarancja długoletniej ochrony dachówki. Dlatego w naszej ofercie znajdują się wyłącznie najlepsze produkty, będące wynikiem wieloletniej działalności w branży i zdobytego doświadczenia.

Farby są dostępne w wielu kolorach, dzięki czemu każdy znajdzie rozwiązanie dostosowane do swoich potrzeb. Zapewniają kompleksową pielęgnację, piękny wygląd i doskonałe zabezpieczenie przed działaniem czynników zewnętrznych. Skuteczność produktów marki Bekerfarb ma związek z ich specjalną, dwu i trzywarstwową formułą. W ofercie znajdują się więc farby odświeżające i chroniące pokrycia z blachy, dachówki betonowej, ceramicznej, a także podkładowe i nawierzchniowe farby do gontu bitumicznego. Konserwacja dachów z a pomocą wysokiej jakości farb, bez uciążliwych remontów, to zarazem prosty i efektywny proces, niewymagający specjalistycznej wiedzy.

Postaw na innowacyjne rozwiązania. Wybierz najlepsze farby do konserwacji dachu

Skuteczna konserwacja dachów opiera się na zastosowaniu tego preparatu, który jest dedykowany dla konkretnego typu dachówki. Liczy się również efekt, jaki chcemy osiągnąć i problemy, które planujemy zlikwidować. Dlatego w ofercie Bekerfarb dostępny jest szeroki wybór produktów, które pozwalają na osiągnięcie oczekiwanych rezultatów, w tym: uwydatnienia i odświeżenia koloru, nadania połysku, izolowania wilgoci, przeciwdziałania bakteriom, algom i mchom, wzmocnienia struktury, bakteriobójczości, zwiększenia wydajności, czy przedłużenia żywotności dachu. U nas każdy znajdzie dokładnie to, czego potrzebuje.